Images tagged "rock-point"

Žádný příspěvek

 1. Raška napsal:

  Ten, kdo čte i oblastní web, tak od 19.2. tam jsou odkazy na nominační kritéria nejen Karlovarského, ale i Plzeňského kraje.

 2. Vojtěch Myslík napsal:

  Dobrý den,
  mohl bych se zeptat zda budou celkové výsledky z přeboru 25.4. 2019

 3. Raška napsal:

  Předpokládám, že nám 3.7. ukážou mapy s postupy 😁

 4. Fanda napsal:

  Mám malinko bodů, učil sem více mapu Radka až 5minut před koncem sem se rozhodl odbehnout na své dvě kontroly. Radek už mapu umí dobře, neustále se zlepšuje. Ještě ho to více naučím do štafet v Liberci 🏆🏆🍀

 5. Fanda napsal:

  chyba, ja se svou stafetou byl v top 10

 6. Žaneta napsal:

  Ty už si moc velkej tebe jsem přehlídla Fando.

 7. František napsal:

  A Co se tak na příští rok domluvit a vypravit tam většinu oddilu?
  Myslím si ze to nebude špatný nápad a určitě z toho bude velký zážitek 😅
  Fanda

  • Jana Bartošová napsal:

   Mně to připadá jako zajímavý nápad, jen je nutné se tam včas přihlásit, poslední roky jsou i dětské kategorie rychle vyprodány….

 8. Jan Fišák napsal:

  Bohužel vznášející se čert není vidět, neboť náš web mu uřízl hlavičku.

 9. Pochvala Pavlovi napsal:

  Je třeba ještě připomenout, že strůjcem neočekávaného průběhu výroční schůze je Pavel Bína, který nejen že promítl motivační filmy ze svého studia, ale sám od sebe zajistil ozvučení. Byl to neopakovatelný večer! Luděk

 10. Pochvalné mručení napsal:

  Jsem rád, že závěrečné setkání dopadlo ke spokojenosti většiny přítomných. Vnímání hlasité produkce je dost individuální a všem, co jsme způsobili sluchové trauma, se omlouvám. Záměrně hovořím v množném čísle, protože bez Luďka, Jany a projektoru by žádně kino nenastalo. Bylo to o nás všech. Koneckonců za nudu si každý může sám a svádět to na druhě je směšně nedospělé. Příští výroční schůze tak může být zase o něco lepší, když budeme chtít.

  P.S. Nejlepší točky s precizností sobě vlastní předvedla na tanečním parketě Nikola Prinzová a patří jí za to desítka.
  Pavel Bína.

 11. Jan Fišák napsal:

  Byl to výborný nápad a hodně se to povedlo. Fotky to výborně vystihují. Honza Fišák

 12. Blahopřání napsal:

  Blahopřeji všem reprezentantům oddílu, obzvláště Vojtovi.

 13. Mloci vpřed napsal:

  Díky za výbornou reprezentaci. Bacha na mloky, narazíte na ně všude.

  • Petr Placek napsal:

   Nakonec nebude ani ples sportovců a pravděpodobně ani koncert Sto zvířat. To jsme dopadli 🙁

 14. Délky mládežnických testů. napsal:

  12 minutová je dobrá věc a pokračování i tabulky ano. Ale u mladších nepřeceňujme její vypovídací hodnotu. Od loňska se začala docela seriózní diskuze trenérů k délce dráhových testů od dorostu po dospělé. 3000 m až od věku cca 16-17 let, dospělí možná 5 km místo 3 km. Starší žáci a mladší dorost 1500 m. O tomto rámci jsem už byl asi u třech diskuzích trenérů s účastí poměrně zkušených a fundovaných lidí. (repre, TSM a pod.).

 15. Kontrola je jinde, jak na to. napsal:

  Pro méně zkušené. Když jste si naprosto jistí, že jste na správném místě a chybí kontrola, jsou 2 možnosti. Buď kontrolu někdo ukradl, nebo je to paralelní chyba stavitele. S variantou 1 se v podstatě nedá nic dělat, snad jen utrhnout nepotřebný kus mapy a píchnout ho na větvičku v místě kontroly, snad to ostatním doťukne, že je to místo kontroly. V případě č.2 se podívejte, jestli v okruhu cca 100 – 150 metrů nejsou v mapě stejné objekty, tvary. Teoreticky by mělo odpovídat i okolí (kontrolu v zeleném snad stavitel nedá na stejný tvar do bílého….). Obejdu vytipovaná místa a většinou mám úspěch. POZOR!! Při tréninku kontrolu lze přemístit na správné místo, ale to by měli dělat jen nejzkušenější borci – medailisti z individuálních MČR, áčkaři, zkušení mapaři pod. A POZOR!!!! Pokud se toto stane při závodech, na nic nesahat, ani ten kus mapy nenapichuji. Mohu sice špatně umístěnou kontrolu dohledat, pokračovat v závodě, ale tato situace je jasné porušení pravidel a výsledky by měly být zrušeny ( maximálně závod ukončen kontrolu před touto chybnou). Jiná řešení jsou špatná, i když jsme už je zažili a jury, která tak rozhodla (závod se počítal tuším od další kontroly do cíle) by se měla stydět.

 16. Doksy napsal:

  Možná, že z logiky nechtěli všem hina ukázat Viléme! Jarmila by potom měla jednodušší závod při MS … pozor neplést si to s menstruací… (pro Vilémy)

 17. připomínám napsal:

  Do Mistrovství oblasti se nepočítají přespolní, tak mistrem oblasti mohl být i někdo na jiném než prvním místě.

 18. Migrující kontrola napsal:

  Migrující kontrola je pravděpodobně nesebraná vrstevnicovka z jara. Jestli je to tréninkový lampion s nápisem SCM ZCO, časem si ji vezmu, jinak je to lampion MLA. Kdo ho teď má? Raška

 19. František František napsal:

  Doufám že se nás setká trošku více než na začátku roku

  Krásné Vánoce, pohodové prožití Svátků.
  Fanda s rodinou

 20. Jan Fišák napsal:

  Když se teď doma pozoruji, tak slibuji, že příště, než se do toho pustím, podívám se do občanky. JF

 21. Jan Fišák napsal:

  Díky za obdivuhodný kus práce. Trénink s úrovní celostátního žebříčku by nikdo jiný nepostavil. Ještě, že jsou Bartošovi zapálení lobisté. Bez nich bychom si nezalobovali.

 22. Preiby napsal:

  Budete tam nechávat fáborky ještě nějakou dobu, nebo to hned ve středu seberete?

  A předpokládám, že se to běží 2. června, nikoliv května.

 23. Preiby napsal:

  Gratuluju všem k pěkným časům. Je vidět, že trénink s Romanem nese ovoce
  Sam parádně za 3:20, to už je pěkný rychlostní základ do dalšího rozvoje. Maruška pod 4 minuty, taky velmi dobrý. A Břéťo, koukej zabrat, ať tě nepředběhne táta 🙂
  A samozřejmě Fanda, to je rychlík, tam čas pod tři minuty není žádné překvapení. Samozřejmě klobouk dolů, ale nemůžu ho příliš chválit, aby nezpychnul :-))

  Já jsem nezvládnul dorazit. Jednak jsem rozbitej ještě z víkendového závodu, děti trochu posmrkávaly, aby si to vyzkoušely, limituje mě práce a dal jsem přednost středečnímu mapování. Ale doufám, že na podzim budu fit a poměřím s vámi síly.

 24. Preiby napsal:

  Děkuji Veronice a dalším z organizačního týmu za super závod, pěkně postavená trať (pouze kontrola 4 byla na můj vkus moc do kopce) a gratulace Honzovi Pivcovi k prvnímu místu.

  Co mě ale trochu mrzí a úplně tomu nerozumím, je malej zájem ze strany veřejnosti. Samozřejmě můj pohled je trochu zkreslenej, protože právě na tomto závodě v loňském roce jsem vlastně začal s orienťákem a dokonce chvíli začal trpět utkvělou představou, že by mi to mohlo jít (alespoň do té doby, než jsem se poprvé podíval do lesa :-)). Ale kde jinde, než v parku uprostřed známého prostředí si orienťák vyzkoušet.

  A to v Mariánkách je běžců dost a většinou i ti stydlivější si vyzkouší alespoň SpaRun. Zajímalo by mě, proč to ty lidi nepřitáhne.
  Zrovna městské sprinty bych mohl běhat každej týden, je to intenzivní, zábavné a adrenalinové.

 25. Daniela Hermanová napsal:

  Dobrý den,
  nefunguje mi odkaz na tabulku. Můžete to, prosím, zkontrolovat? Děkuji DH

 26. Preiby napsal:

  Tentokrát mi to nevyšlo ani s prací a ani s dalšími okolnostmi (marodí děti a nejsem příliš při síle).
  Doufám, že se na jaře hecnu a proženu Fandu, Sama, Vojtu a další borce.

  Koukám, že výkony děcek jsou více než solidní, ve 12 letech se blížit tříkilometrové hranici je určitě příslibem. Jen tak dál.
  Mimochodem, bude ještě podzimní kilásek na ploché dráze?

 27. Jan Fišák napsal:

  Na titulní fotce ti tři naši hoši vypadají opravdu podivně.

 28. Jan Fišák napsal:

  Blahopřeji všem MLOKům, kteří se vydali nás na sněhu tak dobře reprezentovat.
  Zisk čtyř Bartošovic medajlí na MČR a AMČR je naprosto neslýchaný.
  Sqělé!

 29. Jan Fišák napsal:

  Výborná akce, dobrá prezentace MLOKu.
  JF

 30. Jana napsal:

  Leonka je skvělá atletka. Gratulace! Atletika je super sport!

 31. Fanda Kováč napsal:

  zapomnělo se na H20 🙂

 32. Fanda Kováč napsal:

  chybí vám H20

 33. Jan Fišák napsal:

  K závodu ve Stodůlkách dlužno podotknouti, že nejlépe se dařilo Luďkovi ve vloženém závodě H55. Byl čtvrtý, necelou minutu za vítězem.
  K Samovi si dovolím dodat, že dosud, jak pravil Luděk, neumíme ve sprintu šetřit se vteřinami, které zde znamenají posuny o několik míst v pořadí. Samova ztráta 3 minuty na vítěze už je sestup o 50 míst ve výsledkové listině. I vypuštěný doběh ho stál nejméně jedno místo. Totéž platí o dědovi Fišákovi, který v konkurenci pětašedesátiletých cucáků byl o vteřinu devátý. Rovněž nevelká ztráta Marušky na vítězku, znamenala pokles o 50 míst.

 34. Jirka Valeš napsal:

  Díky za pěkný trénink.

 35. Raška napsal:

  No, zřejmě slušnej oddíl, no.

 36. Fanda Kováč napsal:

  super!!! Dost mě mrzí, že jsem se nemohl zúčastnit, ale bohužel zdraví mám jen jedno!
  Vidíme se v Září

 37. Raška napsal:

  Je jen škoda, že i přes výzvu na mailu nebyla účast MLOKŮ větší (i ikdyz jsou prázdniny).

 38. Raška napsal:

  Tak příště už za repre v elitě.

 39. Raška napsal:

  Kdybych měl tu pravomoc, tak jim k tomu o prázdninách přidám HungáriaCup nebo aspoň něco u Zlína, Brna, Vidnavu a zákážu Vysočinu, a parkové terény po celé ČR.

 40. Jan Fišák napsal:

  West cup je díky své výborné úrovni, vhodnému termínu a náročnému terénu navštíven borci z celého Česka, Moravy i ze zahraničí. Je dobře se s nimi srovnávat. Řadě MLOKů nestačilo po dobrém výkonu ani porazit všechny soupeře ze ZČO k účasti na vyhlášení. Kromě výborné Marušky a Nikolase, kteří byli na stupních vítězů, všechny soupeře z naší oblasti porazili i H12 Honza Beneš, H16 Ondra Herman a H18 Sam.

 41. Raška napsal:

  I když jsem tam nebyl, očekával jsem jiný závod …… Pořadatel byl limitován umístěním shromaždiště a délkami tratí a taky nutností mít kvalifikaci a finále. Mapa měla na výjimku celá v desítce. Nebo to nechat v patnáctce a kontroly stavět na hrubé jasné tvary po VOLBÁCH postupu. Na druhou stranu obdobné výřezy pamatuji v roce 1980 ?? na ŽA na jižním Slovensku.

 42. Preiby napsal:

  Sam pěkně. Tempo 3:45/km už je slušný, navíc to podle výkonu vypadá, že chtěl přesně tenhle výsledek. Takže oceňuji i tu konzistenci.

  Doufám, že se mi podaří dát se přes zimu trochu do formy a na jaře vás budu prohánět

 43. Raška napsal:

  Blahopřeju vítězům, sláva poraženým. A příští rok ten dort už spořádají MLOKci. 🎂😁

 44. Jan Fišák napsal:

  Blahopřeji Marušce k etapovému vítězství a k výbornému 2. místu po šesti etapách

 45. Jan Fišák napsal:

  Blahopřeji Bartošům k výborným výsledkům na mistrovství Švédska a děkuji za skvělou reprezentaci MLOKu.

 46. Jan Fišák napsal:

  Blahopřeji bikerům k výborným výsledkům a důstojné reprezentaci oddílu MLOK v zahraničí.
  Honza

 47. Jan Fišák napsal:

  Blahopřeji Honzovi k výbornému výsledku JF

 48. Jan Fišák napsal:

  Opravdu obdivuhodné, blahopřeji!

 1. 23. 6. 2019

  […] Odkazy na video a fotky zde […]

 2. 5. 3. 2022

  […] Trénink MLOK, 2. března 2022 […]

 3. 3. 6. 2022

  […] O víkendu 21.-22.5.2022 se u Nejdku konaly závody Českého poháru a Žebříčku A. Licenci A má u nás zatím pouze Maruška. Společně s ní se závodů zúčastnili už jen mloci, kteří neusilují o dobré umístění v závodech žebříčku B, které se nesmyslně ve stejném termínu konaly u Kladna (viz jiný článek). […]

 4. 15. 6. 2022

  […] sestavit družstvo ze svých spolužaček, které se OB nevěnují, a přemluvit je k účasti na Krajském přeboru škol. Ukázalo se, že bez těchto neregistrovaných spolužaček by družstvo GOAML nepostoupilo do […]

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com