Tréninky a závody

Tréninky a závody

(aktualizováno 27.11. 2022)

Podzimní orienťácká sezóna byla úspěšně zakončena. Začínáme se chystat na zimní lyžařskou (běžeckou), napadne-li sníh, začínají tréninky běžeckého lyžování (obvykle na golfu).

Tréninky

Začátky všech tréninků jsou od 15:15.

Pro mladší i starší žactvo:

  • středeční tréninky – sraz pro všechny u Rudolfky od 15:15 (mladší vede Jana, starší Marek)  s sebou lyžařské běžecké hole
  • čtvrteční tréninky  – klubovna – od v 15:15 (mladší vede Honza Fišák, starší Honza Michalec) zapisovací tabulku zachováme – budou v ní občas i nějaké pokyny!

Pro dorost běží dle rozpisu v kalendáři (po, út, st, čt)

Pro veterány  – sraz ve čt v 15:15 na Plošce.


Chystané akce a závody:

4.12. 2022 – 10:00 nominační závod LOB, 11:00 open závod LOB  – Mariánky – otevřeno pro veškerou západočeskou mládež i veteránstvo. Závod se bude konat „na sucho“, tzn. bez lyží. Zájemci o olympiádu musí mít s sebou mapník, buzolu, hůlky, rukavice, hodinky s gps, čip. (Kdo něco nemá, tomu můžeme v omezeném množství zapůjčit). Účastníkům open závodu stačí čip. Prosím, přihlašte se do soboty 3.12.2022 do 14:00. Podrobné pokyny a přihlašování zde!

ne 4. 12. 2022 – 17:00 – Mikulášská v klubovně, s sebou: čertovskoandělské masky a něco dobrého na zub – nejlépe vlastnoručně vyrobeného!!! Na programu bude tradiční vyhlašování všeho možného, hry pro děti a mládež, příjemné povídání pro všechny, nápady na další aktivity jsou vítány.

ne 18. 12. 2022 – Boží Dar – nominační závod LOB – Boží Dar (čas bude upřesněn)

22. 1. – 27. 1. 2023 – Zimní olympiáda dětí a mládeže – Vrchlabí – s Karlovarskou výpravou LOB pojede Jana Bartošová (MLA), Jitka Dítková (SKN) a Marek Petruš (MLA).

 

Pro ty, kteří nemohou bez OB být ani v zimě je připravena Zimní liga 22/23, kterou odstartoval Lukášův podzimní zavírák ve Vížce.

Další závod se poběží v sobotu 12.02.2022 na hranici Plzeňského a Středočeského kraje u Kařezu a pořádá ho trochu nečekaně Netopýr Zákupy.

Informace i přihlášky jsou v ORISu.

 


Sezóna OB 2022 byla ukončena:

Podle návrhů kalendáře závodů pro rok 2022 se uskutečnil jarní  i podzimní žebříček, do každého bylo zařazeno po 10 závodech.

Pravidelné tréninky od března 2023 poběží dále dle rozpisu v kalendáři

Pro začínající a mladší děti je nejdůležitější mapový trénink, který se bude konat vždy ve čtvrtek v 16:15.  Podrobné informace uveřejňujeme vždy den předem výše na této stránce a zde: přihlašovací tabulka

V pondělí probíhají tréninky na kolečkových lyžích (příprava na LOB), v úterý na kolech (příprava na MTBO), ve středu běžecké tréninky, ve čtvrtek mapové. V zimě běh na lyžích a běh.

Na všechny tréninky je nutné se zapisovat předem do tabulky nebo se včas omluvit.

Tréninky jsou určeny především pro mládež od 6 do 23 let, ale zúčastnit se mohou i starší nebo mladší s doprovodem. Všichni příchozí zájemci jsou vítáni! Pro bližší informace pište na:  bartosova.jana@volny.cz (Pouze atletické – běžecké tréninky jsou určeny pro jednotlivé věkové skupiny (žactvo, dorost, veteránstvo).

 

Termíny všech závodů ve všech orientačních sportech: bližší informace a přihlášky zde: ORIS

 


Přehled uskutečněných tréninků

 

Zajímavé výsledky

 

Závody

Přehled našich odběhnutých závodů zde – klikni

 


Kdykoli je možné si proběhnout trať „areál pevných kontrol“ na ploché dráze.


WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com