Orientační běh v Mariánských Lázních oslavil 50 let

V sobotu 16. března 2024 oslavili orientační běžci a jejich přátelé 50leté výročí svého sportu v Mariánských Lázních. Oslava proběhla v oranžérii kavárny Lesní mlýn. Na akci dorazilo více než 100 bývalých, současných a možná i budoucích členů mariánskolázeňského orientačního klubu MLOK.

Úvod odpoledne zajistil Pepa Milota. V přilehlém parku postavil závod s deseti kontrolami a otázkami z historie klubu. Sprintovou mapu k tomuto účelu připravil Vojta Bartoš. O vítězi závodu rozhodoval buď čas (kategorie Běžci) nebo počet správných odpovědí (kategorie Znalci).

(Foto: Zdeňka Filipová)

Po drobném dešti se všichni sešli v sále na slavnostním zahájení. Hlavní slovo měl Honza Fišák, který všechny zaujal a pobavil svými poutavými příběhy a zajímavými vzpomínkami.

(foto: Jana Bartošová)

Následovalo ocenění členů klubu, kteří se zasloužili o rozvoj orientačního běhu v našem městě.

(foto: Jana Bartošová)

Prezentaci fotografií z historie klubu slovem doprovázel Pepa Milota a promítání krátkých filmů s mločí tematikou ze své tvůrčí díly představil Pavel Bína.

(foto: Jana Bartošová)

Večer pokročil, někteří hosté už odcházeli do svých domovů a tak byl poslední bod programu přesunut až na příští oslavu. Večer pokračoval volnou zábavou.

Děkujeme všem účastníkům za milé setkání. Jsme rádi, že jste přišli.

(foto: Žaneta)

Akci připravil organizační výbor ve složení Honza Fišák, Jana, Luděk a Vojta Bartošovi, Niky a Tomáš Prinzovi, Káťa a Pavel Bínovi a Pepa Milota. Každý měl na starosti jeden díl organizace a v sobotu vše do sebe krásně zapadlo, za což každému z nich patří velký dík.

Dále děkujeme:

  • Kubovi Vohnoutovi, Járovi Řešetkovi, Tomášovi Prinzovi a Zuzce Stejskalové za zajištění a instalaci profesionální promítačky, plátna a ozvučení,
  • Restauraci Moje Gusto za dobrá jídla,
  • Pivovaru Skaut za dobré nápoje,
  • Firmě Ensana za zapůjčení stolků,
  • Kavárně Lesní mlýn za pronájem sálu a milý přístup,
  • Nátálce za fotografování (fotky budou v příštím týdnu) a
  • všem malými i velkým mlokům, kteří nám na místě vzorně pomáhali.

Mohlo by vás také zajímat ...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com