Pěkné prázdniny v Českém ráji

Kdybych měl tu pravomoc, nařídil bych mládeži MLOKu povinnou účast na prázdninových závodech ve skalách. Nezkušení MLOKci se (s výjimkou sedmé Radky) umisťovali až ve druhé polovině výsledkových listin. Rumcajsovy míle a Pěkné prázdniny v Českém Ráji se konají v nezvyklých, nádherných terénech plných jeskyní, skalních soutěsek, převisů, skalních stěn a balvanů ( i když Rumcajs byl letos spíš mezi těmi balvany). Nalézt správné patro skal a v něm tu správnou rozsedlinu s kontrolou je často úkol na dlouhé minuty. Sice jsme postupy po závodě probrali, ale nejsem ten správný mentor neboť i já se tam dopouštím několikaminutových chyb. Ovšem i vlastní nabyté zkušenosti z těchto etap vydají za několikadenní soustředění.
Součástí PP byl i závod „o nejrychlejšího píchače“ (papírová legitka a stojany s kleštěmi) kterého se MLOKci zúčastnili jen jako diváci. Jedna z kontrol byla umístěna v zátoce Komárovského rybníka.
Chodit bos po tábořišti posypaném šiškami z borovic dokázal pouze Sam.

Mohlo by vás také zajímat ...

1 příspěvek

  1. Raška napsal:

    Kdybych měl tu pravomoc, tak jim k tomu o prázdninách přidám HungáriaCup nebo aspoň něco u Zlína, Brna, Vidnavu a zákážu Vysočinu, a parkové terény po celé ČR.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com