Plán podzimní sezóny MLOK v roce 2020

Ahoj mloci,

zcela prázdné orienťácké jaro a běžné orienťácké léto jsou již za námi a vypukla podzimní sezóna. Svazoví bafuňáři využili koronakrize k omezení počtu závodníků na větších závodech, o což se už pár let marně snažili. No tak uvidíme, jaký bude mít uzavření mistrovských závodů jen pro áčkaře a vybrané oddíly pro OB v ČR přínos. Veteráni si navíc můžou zkusit některou z veteraniád ČR – tu sprintovou pořádá u zámku Kynžvart náš oddíl.

My si na podzim snadno vystačíme se závody oblastního žebříčku. je jich naplánováno celkem 10 (3 klasiky, 4 krátké a 3 sprinty) – program je zde: https://oris.orientacnisporty.cz/Zavod?id=5894. Do konečných výsledků se bude počítat 6 nejlepších výkonů. Kdo touží po licenci A, tak má letos taky šanci. Na závody se hlaste v ORISu. Zvažujeme, že na jeden ze závodů pojedeme autobusem, ale ještě není rozhodnuto.

Od září jsme se rozhodli pro toto schéma tréninků:

  • mapové tréninky budou ve středu od 16:00 – budou stavět různí stavitelé
  • běžecké tréninky budou:
    • pro žactvo (2006 a mladší) v úterý 16:00 na atletické dráze a povede je Jana Bartošová
    • pro dorost a dospělé (2005 a starší) ve čtvrtek 16:00 a povede je Honza Fišák.

Podle skutečného zájmu časy začátku tréninků případně upravíme.

Pro mládež jsou naplánována dvě soustředění: 5.-6.9. v Mariánkách a 26.-28.9. v Lubenci. Na nejlepší žáky HD12-14 pak čeká na závěr sezóny mistrovství ČR oblastních výběrů žactva v Jihlavě. Více se dozvíte na soustředěních.

Běžecký test na 12 minut si zaběhneme v úterý 22.9.2020 od 16:30

Luděk

Mohlo by vás také zajímat ...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com