Společný trénink u Lunaparku

MLOK Mariánské Lázně

Mloci konečně trénují

Podruhé v krátké době se “mloci” v rámci tréninku vypravili k Lunaparku. Tentokrát se po delším čase jednalo o trénink společný. Celkem se dostavily dvě desítky účastníků, pokud počítáme i doprovod. Na kole až z Bečova přijel Honza Turek (SKV), jenž je poslední dobou jedním z pravidelných, přespolních návštěvníků našich tréninků.

Na programu byly tři trasy

Nejkratší (A) měřila 2,7 km a bylo na ní deset kontrol. Na prvního borce, který ji samostatně proběhne, si budeme muset ještě počkat (kontroly jsou na svých místech až do neděle 24. 5.). Větší část startovního pole totiž tvořili rodiče s dětmi. Nikolas P. s Natálií H. prodloužili trénink o nějaké dvě hodiny, po které se stále nevraceli z lesa. Dobrou zprávou je, že jim to ale pálí. Po dlouhém bloudění mezi osmou a devátou kontrolou se nakonec vrátili k tomu nejvýraznějšímu bodu mapy – přehradě – a po silnici došli na shromaždiště.   

Trasu B, která byla jen o něco prodlouženější variantou Áčka (2,9 km, 13 k.), zvládli nejlépe zkušení Veronika P. (45:21) a Honza F. (47:57). Na paty jim šlapaly naše nadějné “dvanáctky” Tomas P. (50:10) a Míra K. (57:37).

Nejdelší trať pro ty více trénované (6,4 km, 16 k.) proběhli letošní již H16 Honza P. (58:37) a Samuel J. (60:02). Až za nimi byl první dospělák Petr P. (63:13).  

Tratě se vesměs líbily. Byla snaha postavit je jako normální závod. Souhrnné výsledky budou provedeny až po výše zmíněném datu. Předpokládá se, že celkový počet účastníků bude nakonec možná dvojnásobný. Postupy nejen z tohoto tréninku lze zakreslit na play-map.

  

Mohlo by vás také zajímat ...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com