T-Mobile Olympijský běh byl v režii mloků

Ve středu 16. 9. 2020 se na Viktorce v Mariánských Lázních uskutečnil T-Mobile Olympijský běh v trošku netradičním kabátku. Nešlo jen o rychlost běhu, ale také o dobrou orientaci v terénu, což mlokům náramně vyhovovalo. Tři tratě postavili naši mládežníci Jan Pivec a Fanda Kováč. S kontrolou tratí pak v závěru pomohli Pepa Milota a Vojta Bartoš.

Co se týče účasti, převládaly především mločí dresy, ale našlo se i pár odvážlivců z řad veřejnosti, kteří si závod přišli zaběhnout. Myslím, že i ti byli spokojeni.

Nejkratší a nejlehčí trať byla určena pro nejmenší orienťáky, vedla pouze parkem. Nejrychleji ji zdolala Laděnka Prinzová v čase 12:50, mezi chlapci zvítězil Mael Mikyska (13:27). Obtížnější trať, která vedla parkem i lesem, byla určena pro děti od 10 do 15 let, které už mají velké zkušenosti ze závodů. Nejlepší čas zaběhl Tomas Placek (21:06), mezi děvčaty Natálka Hermannová (24:06). Mezi dospěláky kralovala opět žena. Trať pro experty zvládla nejlépe Maruška Bartošová (21:11), na paty jí šlapal nejlepší z mužů Sam Janoch (21:44). Kompletní výsledky naleznete zde.

Fotografie od Stáni Kváčové zde

Závod proběhl bez jakýchkoli komplikací, všem dobrovolníkům můžeme jen poděkovat 😊

Mohlo by vás také zajímat ...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com