Tis – štafety

Hnusná zima a vítr. Dobrá mapa, krásná krajina, dobrý závod. MLOKci nikterak zvlášť úspěšní. Ale některé jednotlivce je třeba vyzdvihnout:

  • D135 – Radka Miturová a Erika Szekélyová posunuly své štafety svými výkony o řadu míst dopředu
  • H12 – Naše „desítky“ Miky Prinz, Lucka a Tomas se výborně vypořádaly s „dvanáctkovou“ tratí a velmi prospěly svým štafetám. Všichni další kluci v této kategorii (Miki, Ondra, Pepa a Míra) podali dobrý a spolehlivý výkon.
  • H135 – Radka Jelínková a Kathrin se vůbec neztratily v pánském poli soupeřů.
  • H14 – Zde jsme měli zástupce v repre mančaftu Západočeské oblasti. Samuel i Jonáš zaběhli výborné závody. Machrovinka Honzy Pivce s laxním nástupem k předávce naštěstí výsledek štafety příliš neovlivnila. Nejvýše je šoupl o jedno místo dozadu. Stejně zůstali druhou nejlepší štafetou H14 ZČO.

Ohňostroj diskvalifikací našich štafet z minulých let se naštěstí neopakoval. Pouze štafeta D135 – Bartošová, Kožíšková, Richtrová jaksi není klasifikována. Ve štafetě H195 podal Pepa na svém úseku nejlepší běžecký výkon ze všech přítomných MLOKů i veteránů uvedené kategorie a přiběhl z prvního úseku z celého startovního pole první. Závod ale zakončil chybičkou hodnou nás, popletených staříků. Neorazil cíl – DISK. (Kdyby byl tento zločin nespáchal, měli jsme na krásné předposlední místo!)

Mohlo by vás také zajímat ...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com