Úspěšná sezona MTBO

Na začátku října skončila v Plzni MTBO sezona posledními třemi závody. (MTBO = orientační sport na horských kolech)  A nejen celá sezona, ale i poslední závody dopadly výborně pro dorostence Ondru Petruše  z Mariánskolázeňského orientačního klubu MLOK. Na sobotních závodech Českého poháru skončil dopoledne osmý na krátké trati a odpoledne na sprintu „na bedně“ na třetím místě.

V neděli si „bednu“ zopakoval na mistroství ČR pětičlenných družstev (3 dorostenci, 2 dorostenky), když si ho vyžádal na hostování velmi mladý tým Sporticus.  Pomohl mu tak získat bronzovou medaili. Byla to už jeho třetí medaile z mistroství ČR (po stříbru v Mass startu u Olomouce a bronzu ve tříčlenných štafetách u Slavonic). Vynikající výkony po celou sezonu mu vynesly celkové 5. místo v Českém poháru a zařazení mezi sledované závodníky dorostenecké reprezentace ČR.

Sobotních závodů se zúčastnil i dorostenec Pepa Beneš a veterán/trenér Marek Petruš. Pepa po 11. místě na krátké trati a 12. místě na sprintu obsadil v Českém poháru velmi pěkné 9. místo. Trenér Marek závodící v prestižní veteránské kategorii M40A obsadil v sobotu 23. místo na krátké trati a 19. místo na sprintu, což mu pomohlo v Českém poháru k celkovému 19. místu.

Závodů se pro nemoc nezúčastnil starší žák Míra Kváč a nemohl si tak vylepšit v Českém poháru nadějné 5. místo a rozšířit svůj zisk dvou medailí z mistroství ČR (opět stříbro v Mass startu u Olomouce a bronz ve tříčlenných štafetách u Slavonic).

Mohlo by vás také zajímat ...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com