MČR Veteraniáda 2020

Veteraniáda ČR a mistrovství oblasti ve sprintu

Zámek Kynžvart 4.10.2020

Závod bude probíhat v těsné blízkosti jedinečné památky umístěné uprostřed jednoho z největších anglických zámeckých parků v České republice. 

Novinky

21.9.2020

Aktualizovány parametry tratí závodů Veteraniáda ČR ve sprintu a Mistrovství Západočeské oblasti ve sprintu“, viz předstartovní informace


20.9.2020

Posunuli jsme 1. termín přihlášek na středu 23.9.2020. Platí pro všechny tři víkendové závody.


13.9.2020

Byl aktualizován rozpis závodu Mistrovství Západočeské oblasti ve sprintu.


27.8.2020

Nabídka ubytování – ubytovna 42 lůžek, apartmán 12 lůžek, více informací zde


14.8.2020

Mapa na sprint je v podstatě hotová. Už probíhají jenom drobné retuše. Totéž se dá říct i o tratích. Před týdnem za účasti několika domácích borců proběhlo testování vybraných tratí. Šlo mj. i o kontrolu směrných časů. Nebudeme prozrazovat, kdo konkrétně se testu účastnil, o jaké tratě šlo, jakých časů bylo dosaženo a o tom, s jakými nástrahami se běžci museli vypořádat, ani nemluvě. Z výpovědí pořádně zpocených závodníků za cílem vyplynulo, že se tratě všem líbily. Jeden z nich prohlásil, že to bylo fakt těžké, jiný, že to bylo velmi zajímavé, další pak, že se rozhodně nejedná pouze o nějaký bezduchý úprk parkem apod. Co asi prozradit můžeme, je to, že na tratích bude větší počet kontrol a že se – někdy více, někdy méně – kříží.

Důvodem, zda se veteránského sprintu účastnit, může pro někoho být možnost ubytování. Zda bude k dispozici nějaká školní tělocvična, v tuto chvíli ještě nevíme. Vybírat lze prostřednictvím internetu z poměrně bohaté nabídky mariánskolázeňských penzionů. Jedním z nich je např. restaurace a penzion Šenk U Kovárny (www.senkukovarny.eu).


13.8.2020

Doplněn aktuální rozpis pro veteraniádu
Doplněn aktuální rozpis pro Mistrovství ve sprintu


4.8.2020

Seznámení s terénem – aktuální fotografie ze závodní oblasti


7.7.2020

Plošné kácení smrků v zámeckém parku, o kterém informoval tisk a televize, nebude mít žádný vliv na uspořádání Veteraniády!


3.7.2020

Spustili jsme web závodu https://mlokml.cz/veteraniada2020/

Partneři

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com