MČR Veteraniáda 2020

Veteraniáda ČR a mistrovství oblasti ve sprintu

Zámek Kynžvart 4.10.2020

Závod bude probíhat v těsné blízkosti jedinečné památky umístěné uprostřed jednoho z největších anglických zámeckých parků v České republice. 

Novinky

8.10.2020

Přečtě se také článek zhodnocení závodu – Ohlédnutí za kynžvartským sprintem od Pepy Miloty.

Děkuji vám, přátelé,za to, že jste v napínavé době vážili cestu k nám do Mariánek na Kamzík a na Zámek Kynžvart a že jste přivezli tak skvělé počasí,. V takové atmosféře pro nás bylo potěšením připravit vám příjemné orientační proběhnutí.

Za všechny MLOKY Jan Fišák


6.10.2020

Závod je úspěšně za námi, děkujeme všem závodníkům i všem spolupořadatelům za vydařený závod, věříme, že jste si jej užili jako my, děkujeme dobrovolným hasičům z Lázní Kynžvartu za výpomoc při zastavování dopravy na celkem vytížené silnici. Děkujeme správě národního památkového ústavu i zámku Kynžvart, ale i golfovému klubu Lázně Kynžvart, že jsme mohli v této nádherné lokalitě uspořádat takovouto akci a věříme, že nebyla poslední a zase se zde v budoucnu opět setkáme.

V sekci “Po závodě" naleznete výsledky závodu, odkazy na fotografie, veteránské mapy H35/D35 a kratoučké video z dílny našeho člena Pavla.


2.10.2020

Rozhovor se stavitelem trati Veteraniády ČR a Mistrovství Západočeské oblasti ve sprintu 2020

Přečtěte si zajímavé postřehy stavitele trati


2.10.2020

Vydány pokyny k veteraniádě ČR a mistrovství oblasti ve sprintu – viz předstartovní informace


2.10.2020

Vše na závody připravené, sobotní krátká trať vás provede krásnou přírodou CHKO Slavkovský les v těsné blízkosti Mariánských Lázních, nedělní sprintový závod, na zcela nové mapě, vám ukáže krásy malebného zámeckého parku a zámku Kynžvart.

Prosíme o dodržování hygienických pravidel, noste roušky, doneste si vlastní židličky. Děkujeme


30.9.2020

Závody aktivně připravujeme, tratě jsou uzavřeny, mapy se budou zítra tisknout, dolaďujeme pokyny a brzy zveřejníme startovky. Připravte si roušky, židličky apod. Těšíme se na vás.


21.9.2020

Aktualizovány parametry tratí závodů Veteraniáda ČR ve sprintu a Mistrovství Západočeské oblasti ve sprintu“, viz předstartovní informace


20.9.2020

Posunuli jsme 1. termín přihlášek na středu 23.9.2020. Platí pro všechny tři víkendové závody.


13.9.2020

Byl aktualizován rozpis závodu Mistrovství Západočeské oblasti ve sprintu.


27.8.2020

Nabídka ubytování – ubytovna 42 lůžek, apartmán 12 lůžek, více informací zde


14.8.2020

Mapa na sprint je v podstatě hotová. Už probíhají jenom drobné retuše. Totéž se dá říct i o tratích. Před týdnem za účasti několika domácích borců proběhlo testování vybraných tratí. Šlo mj. i o kontrolu směrných časů. Nebudeme prozrazovat, kdo konkrétně se testu účastnil, o jaké tratě šlo, jakých časů bylo dosaženo a o tom, s jakými nástrahami se běžci museli vypořádat, ani nemluvě. Z výpovědí pořádně zpocených závodníků za cílem vyplynulo, že se tratě všem líbily. Jeden z nich prohlásil, že to bylo fakt těžké, jiný, že to bylo velmi zajímavé, další pak, že se rozhodně nejedná pouze o nějaký bezduchý úprk parkem apod. Co asi prozradit můžeme, je to, že na tratích bude větší počet kontrol a že se – někdy více, někdy méně – kříží.

Důvodem, zda se veteránského sprintu účastnit, může pro někoho být možnost ubytování. Zda bude k dispozici nějaká školní tělocvična, v tuto chvíli ještě nevíme. Vybírat lze prostřednictvím internetu z poměrně bohaté nabídky mariánskolázeňských penzionů. Jedním z nich je např. restaurace a penzion Šenk U Kovárny (www.senkukovarny.eu).


13.8.2020

Doplněn aktuální rozpis pro veteraniádu
Doplněn aktuální rozpis pro Mistrovství ve sprintu


4.8.2020

Seznámení s terénem – aktuální fotografie ze závodní oblasti


7.7.2020

Plošné kácení smrků v zámeckém parku, o kterém informoval tisk a televize, nebude mít žádný vliv na uspořádání Veteraniády!


3.7.2020

Spustili jsme web závodu https://mlokml.cz/veteraniada2020/

Partneři

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com