Běžecký test na 800 metrů – výsledky …. a k tomu historický přehled

Za příjemného počasí odběhli mladí mloci běžecký test na dráze na 800 metrů. Byl určen pro žactvo ročníků 2008 a mladších. Kvůli možnosti porovnání s předchozími generacemi mloků si jej zaběhli i žáci narození v roce 2007 (tzn. neběželi délku 1500 m, kterou jim nově předepsali oblastní trenéři a zdá se nám nadbytečná). Společně s nimi si formu a stupeň únavy po víkendovém soustředění otestovali i starší mloci.

Děkuji všem za účast, výsledky posílám oblastním trenérům a tím napravuji naši neúčast v Sokolově. Příští rok už se společných testů ZČO rádi zúčastníme.

Dnešní výsledky jsou zde: MLOK_test-800m_2020-06-08

Má-li někdo chuť si zaběhnout 1500 metrů, tak má možnost zítra s panem Sklenářem. není to povinné. Čas startu bude stanoven až zítra, tak mu někdy kolem oběda zavolejte. 

Doplněk: Kdyby někoho bavilo si porovnávat výsledky testů mezi generacemi a chtěl se podívat, jak běhali mloci testy v období 2014-2020 (jak oblastní, tak testy STM), tak jsem si prostě nemohl pomoct a vytvořil dnes takovouto tabulku: MLA_testy_800-1500-3000. Chcete-li v tabulce něco opravit nebo doplnit (mohl jsem někoho přehlédnout), případně máte-li k dispozici starší výsledky testů před rokem 2014, co se týkají tehdejších mloků, tak mi to pošlete a rád vše doplním.

 

Mohlo by vás také zajímat ...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com