Klasický závod žebříčku B si vyzkoušeli i pořádající mloci

Ve středu 3.7.2019 se na Kamzíku sešli úspěšní pořadatelé závodů žebříčku B (které se konaly 15.-16.6.), aby se poměřili se závodníky na stejných tratích. Vzhledem k počtu zbývajících map a očekávané formě mloků byly k porovnání vybrány tratě D16B a H12/D12. To u některých borců vyvolalo mírné podcenění, dobře jim tak – po zdolání závodu však všichni mluvili o vítězích před dvěma týdny s velkým uznáním. Kontroly roznesli stavitel trati Luděk Bartoš a hlavní rozhodčí Jan Michalec, kteří pak zajišťovali start, cíl i občerstvení. Razilo se kleštěmi. Dorazilo celkem 24 mloků a 5 členů chebského radio-oddílu. V samotném závodě před dvěma týdny navíc startovali další 3 mločí borci. Takže: hojná účast! Diplomy nikdo z přítomných psát nechtěl, tak jsem si je nechal pro sebe.

Kompletní výsledky závodu žebříčku B na klasické trati ovšem na ORISu nenajdete. Jsou exkluzivně zveřejněny pouze zde: Vysledky_ŽB_MLA_klasika_mloci

Řekl bych, že kromě “mladší dorostenky” Pepy, už všem ostatním dorostenkám, žačkám a žákům domácí tratě příliš nesedly. Ale na konci jarní sezóny je to jasný – došla forma. A možná je to tím, že jsme neběželi se SIAC čipy.

V povídání u táboráku jsme stejně nejlepší!

Jsem rád, že jste se zúčastnili v tak hojném počtu. Díky.

Další mapové tréninky budou až po prázdninách, případně podle aktuální nálady některého ze stavitelů bude nějaký další bonusový. No nevím. Ale sledujte tyto stránky.

A na závěr fotky pro dokreslení našich výkonů:

Mohlo by vás také zajímat ...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com