Blíží se Kamzík

MLOK Mariánské Lázně

Zábavné orientační odpoledne Kamzík 2019

Obzvlášť pro ty, kteří byli z pořadatelských důvodů ochuzeni o závody v červnu na Kamzíku, ale nejen pro ně, je určeno “Zábavné orientační odpoledne Kamzík 2019”, které se koná právě tam v sobotu 24. srpna. Jenom připomínám, že se jedná už o 35. ročník.

Akce je určena nejen pro pravověrné orienťaky, ale i pro ty, kteří se této činnosti věnují jenom občas, nebo ji ještě ani jednou nevyzkoušeli. Kamzík 2019 je pro takovéto laiky ten nejvíce vhodný.

Na programu budou tři různé tratě: trať A – free order (volné pořadí) na cca 6 – 6,5 km s třinácti kontrolami, obtížnost jako pro zkušené borce, trať B – dvoukilometrová pospojovaná trať se sedmi kontrolami na úrovni HD10, trať C – free order sprint se šesti kontrolami, které jsou v dosahu do pár desítek metrů od kamzícké louky, to zvládnou i ti, kteří budou držet mapu poprvé v životě. Na všech kontrolách budou normální velké lampiony. Trať A se běží s tužkou a papírovou průkazkou, do které se píšou odpovědi na různé otázky. Tratě B a C jsou na kleštičky.

První borci budou vypuštěni kolem 13. hodiny, poslední pak nejpozději v 18 hod. Ti, kteří si chtějí co nejvíce užít, můžou absolvovat klidně všechny tratě. Mezi 19. a 20. hod. proběhne vyhlášení. První tři v každé disciplíně obdrží diplom a všichni účastníci dostanou cenu za jakékoliv pořadí ve všech absolvovaných bězích. A že je o co běžet! Z toho vyplývá, že ti nejaktivnější si můžou odnést pořádný ranec odměn.

Účastnický poplatek činí 120 Kč pro muže a 60 Kč pro ženy. Platí pouze zájemci o pivo. Toho pak můžou vypít libovolné množství. Na setkání se těší Pepa M.

Zapisujte se do tabulky. Jde o počet map, které se musí připravit. Pokud se vám z nějakých důvodů nechce vůbec běhat, tak přijďte třeba jenom tak. Posedět a opéct si buřta (vlastního).

Mohlo by vás také zajímat ...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com