Deštivý sprintový trénink

Ve středu 7.10.2020 jsme při tréninku využili kvalitně vytištěných map z nedělních závodů a tratí navržených Pepou Milotou a zaběhli si ve stopách nedělních vítězů H21 a tratě P. Můžeme si porovnat mezičasy s těmi nejlepšími!

Všichni mloci současní i budoucí od věku HD12 a starší běželi delší sprint (2,1 km/16 kontrol) – prvních 13 kontrol bylo stejných jako v nedělních H21/H35. Ti, co běhají desítky a fáborky, si zkusili bez fáborků kratší sprint (0,9 km/8 kontrol), kde bylo prvních 6 kontrol stejných jako nedělní trať P. Běželo se na krabičky, což by samo o sobě bylo fajn, kdyby nám to nezpestřili Ašáci, kteří měli krabičky půjčené na své závody a vrátili je zcela přenastavené, takže nulování nefungovalo a start a cíl byly k mému údivu a smutku v čipech důkladně zašifrovány. Prostě Ašáci jsou kámoši!

No nic, podařilo se mi to během večera částečně rozklíčovat (dodávám, že Pavel Bína, Káťa Bínová a Martin Ferenc obdrželi ode mne průměrný čas na posledních 3 mezičasech a Mírovi Kváčovi jsem dal od 11. kontroly stejné průběhy s Ondrou Hermanem a Miky Prinzem – prý běželi od 11.kontrolu spolu. Smůlu má však Marek Beneš – jemu přestal zaplněný čip fungovat uprostřed tréninku. Jeho časy si vymýšlet nehodlám – může se porovnat pouze do 8.kontroly. 🙁 …. Všichni ostatní mají správné časy.)

Do výsledků jsem v delším sprintu vpašoval mezičasy Jiříka (vítěze nedělních H21) z jeho závodu. Porovnejte si svoje časy v části závodu mezi 2. až 13. kontrolou.

Počasí nám nepřálo, ale déšť obojživelníkům mlokům přece nevadí.

A jak jste běželi?

Delší sprint vyhrál Sam časem 14:09 (na fiktivního Jiříka – mimochodem aktuální Mistra ČR v H16 – ztrácel na 13.kontrole 2 minuty), o dvě minuty později doběhla druhá Maru časem 16:05, třetí místo patří Břéťovi za čas 16:20. Za zmínku hezký čas a umístění Ondry Hermana. Smutný je určitě stavitel nedělní trati a velký favorit dnešního tréninku Pepa Milota, který vynechal předposlední kontrolu. Nějaké to špatné ražení se našlo i u dalších závodníků. Na startu delší trati bylo celkem 23 závodníků! Z tréninkových důvodů si delší trať zaběhla v obráceném pořadí Káťa Bínová, ale její čas je myslím plně srovnatelný.

Kratší sprint, který běželo 10 závodníků, ovládla Leona Fišáková, druhá byla Maruška Benešová a třetí místo patří Martinu Kváčovi. Ale chci dodat, že trať nebyla jednoduchá a proto všichni ti, co našli všechny kontroly, můžou v klidu běhat od příštího roku bez fáborků.

Výsledky včetně mezičasů jsou zde: https://center.sportident.com/results/orienteering/mlok-marianske-lazne/2020/trnink-kynvart-2020-10-07

A tady jsou mapy obou tratí:

Za komplikace při počítačovém vyhodnocení se omlouvám. Příště to snad klapne rovnou na místě.

Ještě jsem zveřejnil výsledky tréninku z 8.9.2020 na Nimrodu, který stavěl Lukáš Pivec. Kdyby to ještě někoho zajímalo, tak mezičasy nalezne zde: https://center.sportident.com/results/orienteering/mlok-marianske-lazne/2020/trnink-nimrod-99

 

 

 

Mohlo by vás také zajímat ...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com