Žebříček B-Čechy západ – krátká trať, klasická trať

Závod Žebříčku B – Čechy západ

Zprávy

17. 6. 2019

Kratoučké video z víkendových závodů na Kamzíku 2019, děkujeme za účast

Na OB postupech zveřejněny mapy za oba dny

Mapy z nedělní klasické trati:

  • D21A / H21A

16. 6. 2019

V sekci Výsledky zde na webu i na ORISu naleznete výsledky z obou závodů včetně mezičasů.

Vítězům gratulujeme, všem závodníkům děkujeme, že se přijeli podívat do našeho lázeňského lesoparku, a těšíme se na viděnou na dalších závodech.

15. 6. 2019

V příslušných sekcích naleznete výsledky s mezičasy ze sobotní krátké trati a aktualizovanou startovku na nedělní klasiku.

12. 6. 2019

Zveřejňujeme upřesněné parametry všech tratí

UPOZORNĚNÍ

Opuštěný objekt Nimrod, podle kterého jsme pojmenovali jednu z map, byl koncem minulého týdne (v době, kdy již byly zaslány podklady pro tisk) napaden bagry a změněn na hromadu rozvalin. Jedna z variat postupu na klasice u kategorií H21A, H21B a H35B vede kolem tohoto objektu. Nehledejte v terénu budovu, která je v mapě!!! Hromadu sutě je možné dobře oběhnout z obou stran, aktuální stav bude uveden na shromaždišti, výřez mapy s označením místa bude vyvěšen na startu.

10. 6. 2019

Nabídka kulturního zážitku na sobotní večer. Přečíst článek …

Klasický rozhovor o připravované klasice. Přečíst článek …

7. 6. 2019

ZPRÁVY ZE ZÁKULISÍ

Vzhledem k nízkému počtu přihlášených v kategorii H21C byli závodníci přihlášeni v této kategorii sloučeni po oba dny do kategorie H21B.

Při testování tratí H21A, H18B, D16B a H50B bylo vychytáno pár nově postavených oplocenek. Dle sdělení revírníka by další stavění v současné době nemělo probíhat. V některých místech proběhlo vytěžení spadlých stromů, probíhají drobné probírky (ne vytváření pasek). Díky tomu vznikají nové vývraty, na druhé straně jsou postupně některé staré vývraty sklápěny na zem. Proto jsme se rozhodli vývraty na mapě netisknout.

30. 5. 2019

Zveřejňujeme předběžné parametry tratí

27. 5. 2019

Pomalu se blíží datum závodů B žebříčku Čechy – západ v Mariánských Lázních. Prvním závodem bude sobotní middle. Položili jsme proto staviteli Pepovi Milotovi několik otázek. Přečíst článek …

3. 5. 2019

K zveřejněnému rozpisu přidáváme informaci, že tratě kategorií veřejného závodu, které budou startovat na krabičku (HD10L, HDR, HD10 a P), připravujeme na oba dny mimo prostor, ve kterém proběhne závod zbývajících kategorií.  

Pro nedočkavce k nahlédnutí ukázky mapy.

25. 4. 2019

Byl vydán rozpis závodů, který naleznete v sekci “Rozpis“, a v ORISu spuštěno “přihlašování“. V sekci “Foto" také přibylo několik fotografií z březnového stavu lesa.

28. 1. 2019

Spustili jsme stránky závodu. Přípravy na závod jsou v plném běhu, mapaři prostor opustili po Vánocích, v současnosti je les pod menší vrstvou sněhu a prohání se zde lyžaři. Zatím si v sekci “Staré mapy" můžete prohlédnout poslední mapové zpracování prostoru závodu a k tomu i fotografie od mapařů a stavitelů z podzimu 2018.

Partneři závodu

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com