MLOKci v Hrobu

Nevelká výprava MLOKů přivezla ze severu 8 medailí. Tedy diplomů. Blízko Hrobu uspořádali Tepličtí pořadatelé dva závody západočeského žebříčku B. Dost nezvyklý, podmáčený terén, spousta hustníků s bažinami a kopce. Často překročené směrné časy kategorii. Dobré a poučné závody.
V sobotu zaběhl výborně dorost. Kategorii D18 (10 závodnic) Maruška vyhrála, v H16 (29) byli Honza a Sam v první desítce. V neděli to již nezopakovali. Umístění si dvakrát v H75 (6) zopakovali Honzové Fišák (1.) a Sklenář (3.). Pepa Milota vyhrál v neděli. Vyhlášen byl i Fanda, ovšem v minimálně obsazené kategorii H20 (3).

Dorostenci závodili v plné sestavě (Fanda Kováč. Břéťa Milota, Sam Janoch, Honza Pivec a Maru Bartošová) a krom závodů si užívali dobré nálady a příjemného slunečného počasí, všichni zažili deštivý Nejdek týden před tím, tak je ani podmáčený terén a občas bažinka rozhodně nezaskočila. 

Starší žáci (Ondra Petruš, Pepa Beneš a Míra Kváč), kteří by se těchto závodů také mohli účastnit, se rozhodli tentokráte pro jiný druh orientačního sportu (MTBO) a nevedli si vůbec špatně a přivezli domů dvě medaile. Článek jistě vyjde.

 

Mohlo by vás také zajímat ...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com