Pokyny na středeční mapový trénink

Středeční mapový trénink slouží pro přípravu na víkendové štafetové závody žactva a současně i na MČR, na které se chystá dorost.

Tratě připravil Jan Michalec.

Přihlášky do tabulky – nejpozději do středy 10:00.

 

Klasika – mapa 1:15000, ekv. 5 m, postupy umožňují (podle mě) volby jak celého postupu nebo mikrovolbu v postupu, dlouhé postupy v terénu kolem Kamzíku v podstatě neumožňují velké běhání terénem …….  možná i ano ……. po tréninku budou mapy na play map, nahrát si postupy z hodinek GPS (všichni dorostenci mají) a potom porovnat mezičasy, varianty tam skutečně jsou, i když někomu to bude připadat, že nejsou ……… na kontrolách dvojité červenobílé fábory, viditelné při naběhnutí na tvar (bod) podle popisu, nic se nerazí … délka cca 5 km, převýšení cca 170 m. Komu se to bude zdát málo, může potom sebrat trénink na okruzích. Start možný od 16:00 do 16:30.

HD12-14 – 3 farstované okruhy – nácvik štafet – A  B  C. Společný start – první okruh startuje v 16:05, další po doběhnutí většiny závodníků z předchozího okruhu. Na kontrolách stojany, lampion, krabička – vemte si čipy. Mapa 1:10000, ekv. 5m, délky okruhů – 1,0 km, 0,8 km, 1,4 km

HD10 – Pro začátečníky kratší jednoduchá trať. Na kontrolách stojany, lampion, krabička – vemte si čipy. Mapa 1:10000, ekv. 5m. Start možný od 16:00 do 16:30.

Přihláška do tabulky – nejpozději do středy 10:00.

 

Popisy jsou na mapě

V mapě v okolí Kamzíku (HD14) revize pasek, v oblasti Žižkova vrchu a severně od něho (klasika) není revidováno nic, případné probírky navazují na již vytvořené paseky, oplocenky jsou na jasných místech a nemají vliv na postupy (netvoří překážku).

 

Pozor, na louku nelze vjet autem, jsou tam položené klády – schválně. Parkovat na silničce.

 

 

Mohlo by vás také zajímat ...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com