První jarní mapáč

Podle očekávání spolehlivý Raška připravil na první jarní občerstvení mapových návyků trénink s volným pořadím kontrol – free order.
Byl sice stanoven časový limit a počítal se počet nalezených lampiónů, ale dodržení pravidel bylo na samotných orienťácích.
Každý si zvolil jiný počet navštívených kontrol a byli i tací, kteří stanovených 45 minut pro ty starší, přetáhli jen o 1 minutu a nalezli všech 18 (6,5 km. tj. kilometr za 7 !!). Ti mladší měli časový limit 30 minut a dosud neporozuměli tomu, proč na to mají méně času než ti velcí. A proč nemusí mít všech 18.

D10: Emča, Majda a Matěj – 4 kontroly, Františka – 4 kontroly – samostatně

H12:  Tom P. – 10 k, Lukáš Š.  – 9 k

D14: Danča – 12 k, Lada – 11 k, Anička N. – 10 k

H16-20: Ondra H. – 18 k (to jsou všechny), Sam – 17 k, Tomas a Honza B. – obě 14 k, Miky P. – 16 k (+4min), Ondra P. 15 k (+8min)

Dospělí: Marek a Marek, Verča, Hanka, Petr – běželi, Matěj s holkama, Evča, Jana C., Niky – čekaly na děti, Honza F. – roznášel kontroly, Jana – tiskla mapy a vysvětlila trénink

Byla zima a všichni se rádi a spokojení brzy rozprchli domů na čaj. Až na dobrovolné sbírače lampiónů, kterých bylo dost (Ondra, Ondra, Sam, Tomas, Miky + Benešovi okolo baráku) a šlo to rychle.

Na tréninku byla k vidění vydařená softšelka z dílny naší klubové švadleny Evy. Má to po mámě, ta nám kdysi všem ušila naše první dresy:

Mohlo by vás také zajímat ...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com