TRÉNINK V SEKERSKÝCH CHALUPÁCH

Na středu 2. června je připraven v Sekerských Chalupách (viz mapka) další trénink. Zajímavostí určitě je, že se jedná o vůbec první trénink, který připravil Břéťa Milota (viz úvodní foto). Lákadlem může být i skutečnost, že se bude běhat v části mapy Kameniště (1:10 000), kde toho nikdy moc nebylo.

Jedná se o normálně pospojovaný závod. Pokud se někomu bude trať křižovat, ať přesto dodrží předepsaný postup. Vždyť o nic nejde.

Připraveny jsou tři tratě: L – lehká (1,6 km a 6 k., pro rodiče s dětmi, začátečníky, zhruba na úrovni HD10), S – střední (2,6 km a 9 k., pro zkušenější mládež, úroveň něco mezi HD12 – 14), T – těžká (3,6 km a 12 k., pro zkušenou mládež od HD14 výše). Dospělí ať si vyberou podle vlastního uvážení.

Na kontrolách jsou pouze dlouhé, plastové, červenobílé fábory. “Razí” se dotykem fáboru, nikoliv pohledem na dálku. Slovní popisy budou na mapě. Start bude probíhat od 15,30 do 16,30 hod. Zapisujte se do tabulky.

K mapce: bod 1 značí místo parkování, bod 2 je shromaždiště, kde bude start a cíl. Na shromaždišti nelezte na složené klády! Bacha, některé cesty v lese jsou nyní dost měkké.

 

Mohlo by vás také zajímat ...

1 příspěvek

  1. Preiby napsal:

    Budete tam nechávat fáborky ještě nějakou dobu, nebo to hned ve středu seberete?

    A předpokládám, že se to běží 2. června, nikoliv května.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com