Účast: Všichni žáci od kategorie D/H10 (tedy ti, kteří už budou letos běhat bez fáborků). Zúčastnit se mohou i dorostenci, kteří nepojedou na dorostenecké soustředění do Regensburgu. (Z Mloků jedou do Regensburgu: Maruška, Břéťa, Fanda) 

Poznámka MLOK:

Všem dětem určitě vřele doporučujeme. Rambo dokonce dal účast na soustředění mezi povinnosti zájemců o olympiádu!

Zatím jsou přihlášeni: Honza Fišák a Marek Petruš (trenéřia doprovod mloků), Leonka a Lucka Fišákovy, Miky a Sam Janochovi, Miky Prinz, Tomas Placek, Míra Kváč, Ondra Petruš, Honza Pivec 

Začátek: Pátek 29. 3. v 16:30 na shromaždišti loňského závodu štafet LPM – GPS 49.840097N, 13.393417E
Sledujte stránky ZČO – místo srazu se ještě může změnit.

Konec: Neděle 31. 3. po obědě.

Ubytování: Sokolovna v Horní Bříze (na zemi ve vlastních spacích pytlích).

Strava: Plná penze v domově důchodců v Horní Bříze, počínaje sobotní snídaní a konče nedělním obědem (je to kousek od sokolovny).

Přihlášky: Zapisujte do pondělí 18. 3. 2019 do tabulky.

Pokyn k přihlašování:

Tréninky budeme tradičně dělat ve 3 úrovních obtížnosti – Lehké (úroveň H/D10 = “zelená”), Střední (H/D12 = “modrá”) a Těžké (H/D14 = “červená”).

Pokud budete přihlašovat starší začátečníky, nebo naopak sice mladé, ale už zkušené borce, uveďte jim vedle věkové kategorie (např. H14) i úroveň tréninku, na kterou by (mapově) měli stačit (např. L).

Cena: Předběžně 600 Kč za osobu a pobyt. Poznámka MLOK: Mlokům proplatí oddíl!!!

Program: 3x mapový trénink na mapách Kvočna, Býkovna (obě LPM, 2018) a Obříč (VPM, 2017), v sobotu dopoledne testy v Plzni na dráze a sprintový mapový trénink na sídlišti, sobota večer – rozbory postupů.

Doprava: Zajišťují si zúčastněné kluby induviduálně, včetně dopravy z ubytování na jednotlivé tréninky.

S sebou: Spacák a karimatku, boty a oblečení na běhání v lese, na dráze i ve městě, čip, buzolu, mapník, láhev na pití, věci na převlečení a přezutí po tréninku, přezůvky do sokolovny, psací potřeby (tenký červený fix na kreslení postupů)

Zve Aleš Richtr

Doporučuje, přeposílá a doplňuje

Jana