Český pohár žactva a dorostu – štafety

Veškeré fotky od Nikoly, Jany a Luďka naleznete v albu.

V sobotu odpoledne a v neděli dopoledne se konaly štafety. Západočeská oblast postavila nakonec devět úplných (3xD12, 2xD14, 1xH12, 2xH14 + H14 složenou z D14, H14 a H16) a jednu neúplnou štafetu první dva úseky H12.

Štafety byly pro žactvo speciálním tréninkem před MČR oblastních výběrů žactva. Děti každý den běžely jiný úsek, aby si toho vyzkoušely co nejvíc.

Naši dorostenci štafetu nesestaví, nezbývá jim tedy nic jiného než hostovat u jiných oddílů. Sam běžel ve štafetě Západočeského sportovního centra a Maruška ve štafetě USK Praha. Štafety obou týmů se nominovaly na MČR štafet za 14 dní, ve kterých si Maruška se Samem také zazávodí.

Západočeská oblast vyšle na MČR oblastních výběrů tři družstva, do kterých se z Mloku nominovali: Anička, Naty, Honza B., Tomas a Ondra H.

Výběr z  výsledků žákovských štafet:

Sobota

D12 – dle mezičasů

9. Bára Vodrážková 22:00
21. Maruška Hynková 23:47
27. Anička Nykodymová 26:02
33. Lada Prinzová 27:51
46. Julča Beránková 29:37
49. Lucka Urbánková 29:45
60. Janička Maternová 35:36
67. Danča Peláková 49:11
Nina Topičová DISK (47:48) – neměla 7 – prý ji razila, ale nepípla
(ze 71 nedisknutých)

D14 – dle mezičasů
9. Terka Stehlíková 31:30
33. Heduš Beránková 38:04
39. Eliška Šafránková 40:24
42. Aneta Hanáková 41:22
Lida Ritterová DISK
Natálka Hermannová DISK (44:09) – neorazila sběrku (nepípla ji – nevšimla si toho – nebyla rozhodně jediná, které se to stalo)
(ze 74 nedisknutých)

H12 – dle mezičasů
41. Tonda Černý 30:08
47. Pepa Jedlička 31:24
54. Vilda Křížek 32:54
63. Nikolas Placek 34:08
Zdeněk Barbec DISK
(z 96 nedisknutých)

H14 – dle mezičasů
35. Ondra Herman 33:22
46. Štěpán Vodrážka 36:01
47. Kuba Krs 36:38
54. Pepa Materna 37:30
59. Miky Prinz 38:53
60. Matěj Brabec 38:58
61. Tomas Placek 39:06
(z 79 nedisknutých)

Dle štafet:
D12
1. LPU 21:52 – 23:39 – 17:55 63:26
7. ZCO1 75:24
Vodrážková 22:00
Hynková 23:47
Beránková 29:37
16. ZCO2 91:23
Urbánková 29:45
Nykodymová 26:02
Maternová 35:36
DISK ZCO3
Prinzová 27:51
Peláková 49:11
Topičová DISK

Lada i Anička měly lepší čas než Julča Beránková (pravda, že žádná z nich na finiši)

D14
1. TUR 31:17 – 30:14 – 27:46 89:17
DISK ZCO1
Stehlíková 31:30
Beránková 38:04
Ritterová DISK
DISK ZCO2
Šafránková 40:24
Hermannová DISK
Hanáková 41:22

H12
1. VLI 23:36 – 22:21 – 22:41 68:38
DISK ZCO1
Černý 30:08
Křížek 32:54
Brabec DISK
ZCO2 ????
Placek
Jedlička

H14
1. DKP 25:47 – 30:30 – 26:44 83:01
13. ZCO1
Herman 33:22
Krs 36:38
Vodrážka 36:01
19. ZCO2
Materna 37:30
Pícl 45:10
Placek 39:06
20. ZCO2
Prinz 38:53
Brabec 38:58
Sobotová 44:01

Neděle

D12 – dle mezičasů

2. Bára Vodrážková 19:41
11. Anička Nykodymová 22:44
15. Maruška Hynková 23:34
22. Julča Beránková 26:17
24. Lada Prinzová 26:55
35. Lucka Urbánková 33:33
44. Danča Peláková 61:21
Nina Topičová DISK (56:21) – neměla 4 – myslí, že tam byla
Janička Maternová DISK

(ze 45 nedisknutých)

D14 – dle mezičasů
15. Terka Stehlíková 31:08
23. Heduš Beránková 32:14
30. Lida Ritterová 34:13
39. Aneta Hanáková 39:18
40. Eliška Šafránková 40:00
46. Natálka Hermannová 46:39
(ze 49 nedisknutých)

H12 – dle mezičasů
26. Zdeněk Barbec 28:50
28. Tonda Černý 29:21
44. Nikolas Placek 37:13
45. Vilda Křížek 37:18
50. Pepa Jedlička 41:09
(z 69 nedisknutých)

H14 – dle mezičasů
21. Štěpán Vodrážka 32:49
22. Ondra Herman 32:51
27. Kuba Krs 33:47
33. Kryštof Picl 34:57
45. Pepa Materna 39:42
54. Tomas Placek 47:02
56. Matěj Brabec 47:59
58. Kačka Sobotová 48:37

(z 62 nedisknutých)

Dle štafet:
D12
1. BOR 18:59 – 22:59 – 21:20 63:18
3. ZCO1 69:32
Hynková 23:34
Beránková 26:17
Vodrážková 19:41
8. ZCO2 83:12
Nykodymová 22:44
Prinzová 26:55
Urbánková 33:33
Kdyby Anička s Laděnkou běžely s Bárou Vodrážkovou, měly by také bronz 😊
DISK ZCO3
Maternová DISK
Topičová DISK
Peláková 61:21

D14
1. TUR 29:27-27:35-24:00 81:02
6. ZCO1 97:35
Beránková 32:14
Ritterová 34:13
Stehlíková 31:08
13. ZCO2
Hermannová 46:39
Hanáková 39:18
Šafránková 40:00

H12
1. VLI 22:37 – 25:55 – 24:55 73:27
11. ZCO1
Křížek 37:18
Brabec 28:50
Černý 29:21
ZCO2 ????
Jedlička
Placek

H14
1. DKP 26:09 – 29:49 – 30:13 86:11
4. ZCO1
Krs 33:47
Vodrážka 32:49
Herman 32:51
14. ZCO2
Pícl 34:57
Placek 47:02
Materna 39:42
17. ZCO2
Brabec 47:59
Sobotová 48:37
Prinz 49:26

Mohlo by vás také zajímat ...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com