Mapově houbový trénink – Nimrod – hodnocení

Mapový trénink na Nimrodu proběhl za hojné účasti Mloků straších, mladších i nejmladších…

Lukáš Pivec jej připravil na krabičky a čipy v náročném terénu navíc plném hřibů!

Stáňa fotila.

Hodnocení napsal stavitel tréninku, Lukáš:

Od Nimrodu přes cestu, v krásnĕ náročném terénu jak orientačně, tak na běh (souvislý běh téměř nemožný kvůli terénním nerovnostem, vzrostlé trávě či hustému lesu), se uskutečnil ve středu další mapový  trénink.

Ti kdo se účastnili víkendového soustředění  mládeže západočeské oblasti si  mohli teren trochu osahat dopředu. Starší mloci se už do tohoto prostoru dostali zjara, při Vojtovo měřeném tréninku.
V lese byly připraveny kontroly jako při normálním závodě: na stojanu velký lampion a krabička.  Takže se pípalo a každý si po tréninku mohl porovnat mezičasy  se svými soupeři.
Do lesa se včetně doprovodů a pejska vydalo na třicet orienťáků a potěšil zájem nováčků.
Anička Nykodýmová (tam by to podle jména mohlo fungovat), David Skalský (tuším už na druhém tréninku)  a Martin Kváč (známý to běžec se konečně vydal i do lesa) byli v nejlepších rukou a šli v doprovodu trenérky Jany Bartošové. Lucka Šléglová (která se po čase opět ukázala) se vydala sama na desítkovou trať a úspěšně ji zvládla. Držíme palce do budoucna.
Všichni závodníci museli v lese odolávat trýznivému sběratelskému pokušení, když potkávali takřka na každém kroku hřiby, často neuvěřitelných rozměrů.
Hlavní zájem byl ale o kontroly, předpokládám, vzhledem k přijatelným  časům. Všichni ale někde přeci jen malinko zaváhali.
Kompletní výsledky nalaznete na konci článku pod fotkami. Dařilo se hodně Benešům a Pepům.
Vítězové takto:
HDR Leonka
HD10 Honzík Beneš
HD12 Pepa Beneš
Elite Pepa Milota
Děkuji všem za účast.
Lukáš

Mohlo by vás také zajímat ...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com