Mapový trénink LOB na golfu

Sněhové podmínky dobré, stopy rolbou upravené – vhodná chvíle pro zahájení mapových tréninků LOB. První letošní trénink se konal ve středu 26.1. odpoledne u golfového hřiště. Byly postaveny tři okruhy délky 1,7-1,8 km. Na kontrolách sice byly krabičky, ale vyčítání čipů se kvůli zapomenutému kabelu povedlo jen částečně. Omlouvám se. Ale na tréninkovém úsilí závodníků to nic nezměnilo. Stačilo prošlápnout několik dalších stop a orientační náročnost splňovala i nároky našich elitních závodníků.

Nejmenší závodníci běželi pouze okruh A. Na startu se objevili Anička, Maruška, David, Honza a Martin. Všichni trať proběhli bez problémů v průměru za 20 minut. V doprovodu táty zvládla trať i Lucka.

Někteří starší žáci, dorostenec, juniorky a dospělí zvládli všechny tři okruhy A, B a C. Někteří hodně rychle. Fragment výsledků najdete ve sportident centru.

Příští týden vyráží skupina 5 mladých mloků pod vedením Marka na soustředění do Harrachova. O víkendu 5.-6.2. je pak 9 mloků přihlášeno na závody v Jeseníkách.

 

Mohlo by vás také zajímat ...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com