Mistrovství České republiky v orientačním běhu na klasické trati 17. a 18.9.2022 Svitava u Sloupu v Čechách pořadatel OK Jiskra Nový Bor.

dav

dav

Očima bystrého pozorovatele z dálky:

Vyčteno z mezičasů:
D18, Maruška, 68 závodnic                                                                                                                     

Byly 3 rozběhy po 23 závodnicích. Do finále A jich bohužel postupovalo z každého rozběhu jen 6. Maruška po chybičkách na prvních dvou kontrolách už to nedokázala vytáhnout výš než na 7. místo! Takže finále B. Tam skončila na výborném 5. místě. O jedno místo a byla by v áčku.                                                     

H18,  Sam a Honza, 92 závodníků

Byly rovněž 3 rozběhy po 31. Do finále A postupovalo rovněž vždy prvních 6. Do béčka dalších 10. Takže do C spadnou všichni od sedmnáctého místa výše. Sam v rozběhu nechal 8 minut na dlouhém postupu na kontrolu 13. Výsledek: 18. místo. O dvě místa lépe a bylo by aspoň béčko. Honza doplatil na mizernou trénovanost a ztrácel od začátku. Na té třináctce nechal rovněž 7 minut. Celkem 28. místo.                                                                                                                                                  Oba tedy běželi finále C. Sam byl se dvěma tříminutovými chybami jedenáctý a Honza s desetiminutovkou na první kontrole opět 28.

Všichni tři zaběhli dobré závody, odpovídající jejich výkonnosti a tomu, že letos teprve sbírají v osmnáctkách zkušenosti.

H20 Fanda – DNS (Did Not Start? Dnes Ne Startoval? Prostě – nenastoupil).

Mohlo by vás také zajímat ...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com