MLOKci na WC uspěli

Kilometrová čvachtačka po kotníky na start a z cíle E1 a E2.
Prapodivné, hrbolaté a kluzké parkoviště za nepochopitelnou cenu 140 korun za tři dny.
To byly zápory. Vše ostatní již byly klady. Výborný terén, dobré mapy, pohodlné shromaždiště, dobře postavené tratě, dodržené časy, organizace, občerstvení.
Účast byla poznamenána (stejně jako na jaře u trojúhelníku) termínovou kolizí s Jihočeským Interkompasem, obnoveným po mnoha letech a s Cenou Východních Čech.
V nádherném, složitém a nepřehledném lese, neodolali Nejdečtí současnému trendu a postavili tratě maximálně mapově obtížné. Jen na vložený „nočák“ trochu slevili.

MLOKci, kteří ve většině prošli stejně zaměřenými Raškovými mapovými tréninky, si s tím většinou poradili.
Smůlu měl Ondra Herman, kterému po druhé etapě nešel vyčíst čip. Ani zkušení odborníci si nevěděli rady a diskvalifikovali ho. Zcela jistě tím přišel o umístění na pódiu za celkový čas. S jiným čipem si alespoň vyhrál noční OB a doběhl v nejlepším čase své kategorie v handicapové E3.
Kromě dobrých výsledků v jednotlivých etapách, jsou MLOKci vidět i v celkových výsledcích:
Třetí byla v D12 (26 závodnic) Lada Prinzová, druzí byli v H14 (15) Honza Beneš, H18(9) Sam Janoch, H21B(8) Michal Kamaryt.
Se skromností sobě vlastní oznamuji, že jediné oddílové obsazení prvního i druhého místa po třech etapách v kategorii H75(9) zařídili oba staříci Honzové. Výsledky jsou v ORISu.
Tedy s výjimkou NOB: kategorie H18-35 1. Ondra, 2. Sam, kategorie MIX1: 1. Nikolas + Max Haller (KRL), 2. Maruška + Eliška Houbová (KRL)

Mohlo by vás také zajímat ...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com