Na rozcestí u stohu

Na rozcestí u stohu se po dlouhé pauze sešla mládež, ale i pár skalních veteránů, ke společnému mapovému tréninku. Včetně doprovodů nás bylo něco málo přes třicet. To je moc pěkné číslo. Nutné minimální odstupy se ale samozřejmě dodržovaly, viz. přiložené foto. Startovní časy byly daleko od sebe.

Tušil jsem :-), že to bude mapově velmi náročný trénink a výsledky to potvrdily. Proto musím pochválit úplně všechny. I ty co byli nakonec disk, protože terén i tratě byly opravdu těžké. Začátečníci a ti nejmladší si sami i s nejkratší tratí nemohli poradit, tak šli všichni v doprovodu dospělých.

Nejčerstvější slečny (Kiárka, Anička N. a Anetka, Lucinka Pov.) šli s trenérkou Janou. Trpělivě a s velkým zaujetím poslouchaly její zkušené rady a učily se správně používat buzolu, číst dobře mapu atp…. Krátkou trať si nakonec ještě radši trochu zkrátily, ale přesto si to v lese užily určitě hodně přes hodinu. Laděnka šla s mamkou a s pejskem Berry. Maruška Be. s mamkou přibraly do party ještě Martina. Nejmladší Lucinka Piv. šla se zraněnou Veronikou. A Daniela se cestou raději připojila k Radce s Honzíkem M.

Tratě byly připraveny v ne příliš vyběhaném terénu, v západní části mapy Polom. Neprůhledný les, bažiny, vodní rýhy. velké množství průseků. Delší tratě si užily i pořádné terénní vlny plné údolíček a rýh, kde je orientace opravdu velmi náročná.

Výsledky jsem vepsal do přihlašovací tabulky zde: výsledky. Tam se každý může podívat a porovnat si svou výkonnost. Zde zmíním aspoň průběžné vítěze střední tratě (Míra 61:55) a dlouhé tratě (Honza P. 48:28). Krátkou zvládl sám slušně Nikolas v čase 56:33. Porazil ho jen David Š (41:34), který ale už spadá spíš do těžších kategorií. Výsledky budu do tabulky průběžně doplňovat, protože ještě pár zájemců přijde si trénink zaběhnout individuálně.

Trénink bude k dispozici ještě do 5.5. včetně.

Postupy můžete kreslit nebo nahrávat zde: https://play-map.com/event.php?id=493&lang=czech

Díky za účast a brzy zase v lese……

Lukáš

Mohlo by vás také zajímat ...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com