Nedělní Sokolovský krvák

V neděli 21.5. se za teplého téměř letního počasí konal 8. závod oblastního žebříčku. Shromaždiště bylo stejně příjemné jako v sobotu a stejně jako v sobotu se mnozí koupali.

Závodu se zúčastnilo spousta Mloků (mladých i starších).

Terén byl členitý a výrazně zabušený, tratě náročné a zajímavé, žádný běžák.

V nejmladší kategorii D10 jsme měli po dlouhé době zase svoji zástupkyni, byla jí Lucka Povišerová, která skončila pátá, vinu na tom měla velká chyba na jedné kontrole, ostatní kontroly běžela hezky, což dává naději do příštích závodů.

Kategorii D12 jsme dnes obsadili nejpočetněji. Nejvíc se to dnes líbilo Laděnce, které se podařilo vyhrát nad všemi těžkými soupeřkami (Lucku Urbánkovou, Viky Andělovou i Klárku Turkovou dnes nechala za sebou :), z čehož měla  velkou radost, navíc se tím posunula v oblastním žebříčku na pěkné třetí průběžné místo. Na bedně skončila i Leonka Fišáková, která obsadila třetí příčku, bohužel před vyhlášením odfrčela, tak ji na fotce není vidět… Danča byla jedenáctá ( se dvěma většími chybami) a Maruška dvanáctá, bohužel se jí podařilo pořádně pokazit jedničku, tak už pak nemohla ani příliš bojovat od lepší umístění ( ale nebyla jediná, které se toto přihodilo…).

V kategorii H12 nás dnes zastupovali Nikolas, Lukáš Barůněk, a Šimon Klier. Niky i s chybkou byl třetí. Lukáš a Šimon běželi výborně, na bednu to sice nebylo, ale oba kluci se pořád zlepšují!

V D14 nemáme nikoho, zato v H14 jsme měli tentokrát 3 závodníky a bohužel se jim dnes příliš nedařilo. Skončili a na 6., 7. a 8. místě. Nejvíc smutný byl sedmý Miky, protože dobře věděl, že umístění na bedně nechal hned na začátku – na první kontrolu. Kdyby se závod počítal až od dvojky, tak je Miky jasným vítězem (ale na kdyby se nehraje…:). V oblasťáku si Miky (stejně jako jeho sestra) ale stále drží krásné třetí místo. Šestý byl Tomas a osmý Honza B..

V D16 se to dnes povedlo Natálce a umístila se na druhém místě, což se do žebříčkových bodů rozhodně hodí.  Do H16 si z fotbalu odskočil  Miky Janoch a skončil šestý.

Do kategorie  H18 se po delší pauze vrátil Honza Pivec, fyzičku musí ještě nabrat, ale s mapovým výkonem byl spokojený. Tradiční náš zástupce v této kategorii, Sam Janoch, skončil tentokrát na druhém místě.

Obsadili jsme skoro všechny mládežnické kategorie, což je příjemné, jen v pokřiku “MariánskéLázně” se musíme příště výrazně zlepšit (naše dva tři tenké hlásky mezi Ostrovskými a nejdeckými tedy dost zapadly, čemuž se mnozí z našich soupeřů lehce pošklebovali :)).

Výsledky i s mezičasy zde 

  

Veteráni běhali také moc hezky :).

Mohlo by vás také zajímat ...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com