Okresní přebor škol v OB – výsledky, fotky

Za krásného letního počasí se konalo ve čtvrtek dopoledne okresní kolo přeboru škol v orientačním běhu.

Závodů se zúčastnilo zhruba 130 dětí z osmi škol, nejvíce dětí bylo ze školy JIH, potom ze školy Úšovice, dále se zúčastnili studenti gymnázia a děti ze ZŠ Čtyřlístek, tři děti dorazily ze ZŠ Kynžvart. Přijeli k nám žáci a studenti až z Ostrova, Karlových Varů, Merklína a Dalovic.

Tratě pro děti od první třídy (fáborkové) až po studenty ze středních škol připravil Vojta Bartoš. Běhalo se mezi Viktorkou a Prelátem a nebylo to vůbec jednoduché. Všichni se s tím poprali a všichni se našli.

Atmosféru a náladu závodu dokreslují fotky od Stáni Kváčové.

Výsledky škol, jednotlivců i všechny mezičasy naleznete zde:

Děkujeme Městu Mariánské Lázně a Českému svazu orientačních sportů za podpoření této hezké sportovní akce pro děti.

Osobně děkuji všem pořadatelům z řad mloků i žáků ZŠ JIH, kteří se na přípravě závodu podíleli a děkuji také všem, kteří se zúčastnili.

Myslím, že to byla povedená akce. Tratě byly dobře a šikovně vymyšleny, v terénu překontrolovány a párkrát i upraveny, mapy vytištěny, kontroly rozneseny, zmatky s přihlašováním a odhlašováním vyřešeny, vyčítání fungovalo, pokyny předzávodní si vyslechli všichni, startovky a popisky rozvěšeny, mlíko bylo vymotáno a z garáže nové dovezeno, start běžel bezchybně, hodiny to krásně odpočítávaly, asistenti a asistentky pomáhali a radili těm méně zkušeným, kontroly (ani děti) se žádné neztratily ,cíl byl pěkně připravený a proběhl i jím všichni, čaje a drobných cen bylo dost pro všechny, výsledky byly spočteny (počítačem jednotlivci a ručně družstva), diplomy byly napsány, vyhlášení vítězů proběhlo včas a bez problémů, ti nejlepší si domů odvezli medaile a poháry, celý závod byl zfotodokumentován, kontroly byly sebrány, čipy nakonec dohledány a vráceny…

Jana

Mohlo by vás také zajímat ...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com