Podzimní Lubenec

Podzimní soustředění v Lubenci 26. a 27. a 28.9.

V sobotu večer jsem měl chuť navrhnout, že další pomůckou pro OB by měl být šnorchl. V neděli mě to přešlo a v pondělí ráno jsem zrušil šnorchl a navrhl brusle. Všechno, ale dobře dopadlo. Vody bylo jen pár milimetrů v botách a pár deci v nasáklých tričkách. A led jen ráno na autech. Přes den “příjemný chládek” +8°až 10°.

Všichni zúčastnění MLOKci byli klidní, spokojení a pracovití. Nikdo po strašlivě deštivé sobotě neztratil náladu, ani chuť pokračovat.

Sobota dopoledne – azimutové přechody přes bílá místa v mapě
odpoledne – běh podle vlastnoručně překreslené mapy

Neděle dopoledne – hromadný start, pár kontrol, cíl a znovu. Celé 3x
odpoledne – vrstevnice

Pondělí stafety 3x – každý běží 2x: S+L, T+S, L+T

Nikolas všechny “L – lehké” (někdy opravdu obtížné) tréninky absolvoval bez problémů.

Nedokážu říct, kdo z šestice “S” – Tomas, Ondra Herman, Míra, Lucka a Natálka je lepší. Všichni byli výborní, nikdo nezaostával, na nikoho se nečekalo, nikdo nebyl poslední. Miky Prinz z rodinných důvodů v sobotu večer odjel.

Ondra Petruš, kterého jsme jako jediného katapultovali do “T” se rovněž se všemi nástrahami moudře vypořádal. Dokonce i s vrstevnicovkou s kontrolami ve skalách.

Na soustředění se mladí MLOKci ani v nejmenším neztratili, byli výborná parta, trénovali se zaujetím a všichni se navzájem dobře bavili. Jsem opravdu rád, že je v oddíle máme.

Mohlo by vás také zajímat ...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com