Sprint Hořovice (áčkový žebříček), štafety Kařez

O víkendu 11. – 12. 5. se mezi Plzní a Prahou konaly 3 veliké závody:

  • sprint v Hořovicích – zařazený do žebříčku A, pořádal oddíl OB Kotlářka (DKP) – mapy a postupy – Livelox (každý může nahrát svoje postupy)
  • sobotní štafety – Kařez-Bouchalka – závod zařazený do Českého poháru štafet, ale pro nás zároveň Mistrovství Západočeské oblasti ve štafetách, pořádal oddíl Praga Praha (PGP) – mapy a postupy – Livelox
  • nedělní štafety – Kařez-Bouchalka – závod zařazený do Českého poháru štafet, pořádal oddíl PGP – mapy a postupy – Livelox

Vše začínalo sprintem. Do Hořovic se sjelo i pěkné hejno Mloků: áčkaři Ondra Herman a Sam Janoch  – na svůj áčkový závod, členové dorostenecké štafety: Miky Prinz, Tomas Placek a Pepa Beneš, členky a členové žákovských štafet ZČO: Lada Prinzová (bohužel bez Aničky Nykodymové a Leony Fišákové, které se na poslední chvíli omluvily), Tomáš Podzimek, Nikolas Placek a Honza Beneš, dále i veteráni buď běžící odpolední štafetu nebo pouze v roli řidičů: Petr Placek, Marek Beneš, Luděk Bartoš, Honza Fišák.

Nejlépe ze všech si vedl Tomáš Podzimek, který v kategorii H12 vybojoval krásné druhé místo a mohli jsme mu zatleskat při vyhlášení. Do TOP10 se v této kategorii dostal i Nikolas, který skončil na 9. místě (ze 40 borců z celé republiky)

V prestižní kategorii H16A skončil Ondra Herman 34. (se ztrátou 2:42), 60. Miky (ztráta 6:00) a 66. Tomas (ztráta 7:20) ze 74 závodníků. Zde – v áčkové kategorii se už se běhá opravdu rychle a každá vteřinka se počítá.

Ještě “nabušenější” je kategorie H20A, kde startoval Sam a ve velké konkurenci skončil 32. (se ztrátou 3:20 na vítěze. Startovalo 49 závodníků.

Honza (H14) byl 31. (ztráta 4:05, 50 závodníků), Lada (D14) byla 14. (ztráta 2:14, 37 závodnic) – pěkný výkon – být v první polovině v takovéto celorepublikové konkurenci, to už je  moc hezký výsledek.

Mohlo by vás také zajímat ...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com