Nevlídná DKP, přívětivá PGP

Pohoda na Bouchalce

start 3. úseku

start 2.úseku

veselé mločice

 

Snad 10 km pěšky museli našlapat v sobotu dopoledne účastníci sprintových Áček DKP v Hořovicích. Od auta na shromaždiště, ze shromaždiště na start a nakonec zpět k autu. Vždy přes půl hodiny pěšky. A žádné tunely proti slunci. Ještě že nepršelo. Cíl a doběh kdesi za rohem.
Zato odpoledne a v neděli na Bouchalce, při štafetách PGP bylo vše na jedné louce. Parkoviště, shromaždiště, start, divácká kontrola, doběh, cíl, pohoda.
Dobrá účast MLOKů i slušné výsledky. Mnozí naši mladí borci běhali za Západočeské sportovní centrum (ZTC), kde na štafety hostují a vždy skončili někde uprostřed výsledkových listin. Žactvo ve štafetách reprezentovalo Západočeskou oblast (ZČO). Jediná dorostenecká štafeta, která reprezentovala mločí barvy, běžela ve složení Miky Prinz, Tomas Placek, Pepa Beneš.
V sobotu dopoledne ve sprintu v kategorii H12 získal Tomáš Podzimek krásné druhé místo (ze 45 závodníků z celé republiky). V sobotu odpoledne se ve štafetách v kategorii HD12 umístila štafeta ZČO3 (Tom Podzimek MLA, Tobiáš Rauch VPM, Nikolas Placek MLA) na druhém místě (z 25) a vybojovala si tak zlatou medaili v Mistrovství Západočeské oblasti ve štafetách, když se před nimi neumístili žádní jiní Západočeši.

Další výsledky mločí mládeže budou brzy doplněny.

Veteráni:

sobota: Čtrnácté místo z devatenácti zaběhla štafeta MLA H135 Beneš – Bartoš – Placek
neděle: MLA D105 Kožíšková – Placková – Páníková (6. místo ze 7), MLA H165 Beneš – Fišák – Placek (třetí místo ze sedmi), které porazili pouze veteráni z Boru a Dukly Praha.

Mohlo by vás také zajímat ...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com