Tréninkového kempu ve švédské Hållstě se letos zúčastnilo i několik mloků

V okolí švédské Hållsty proběhl od 12. do 24. července 2022 druhý turnus letní STK – letos za účasti čtyř mloků.
(Vysvětlivka: STK znamená stacionární tréninkový kemp – jedná se o projekt Rady pro inovace. Cílem tohoto projektu je připravit kvalitní tréninkové zázemí pro mládež ve věku 12-18 let. Jednotliví zájemci z řad oddílů nebo TSM v týdenních turnusech trénují v atraktivních terénech pro OB, LOB i MTBO pod dozorem ambasadorů z řad juniorské či dospělé reprezentace, kteří zároveň mohou využít zázemí STK k vlastnímu tréninku. Na STK v Hållstě se během léta vystřídá více jak 250 účastníků z celé republiky. Na 12 trénincích je rozneseno 300 lampionů a výsledná podoba tréninků je zážitková.)
Z našeho oddílu se náročných tréninků v krásných švédských terénech zúčastnila Maru (již podruhé) a tři mladší mloci: Ondra H., Natálka a Tomas. Přihlášený byl i Miky P., ale bohužel se při závěrečném tréninku v Hamrníkách (při fotbálku) zranil a do Švédska odjet nemohl.
Věřím, že nově nabyté zkušenosti v náročných terénech pod vedením zkušených trenérů se našim žákům budou velmi hodit v nadcházející náročné podzimní sezóně.

Mohlo by vás také zajímat ...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com