Víkendové vedro na Českém poháru MTBO

Za velkého vedra probíhalo v kopcích České Kanady další kolo Českého poháru MTBO, kterého se z MLOKu zúčastnilo 7 závodníků.

Nejlepších výsledků dosáhl v kategorii M17 už zkušený Ondra Petruš, který na middlu skončil na 5. místě a na longu bral brambory za 4. místo. Brambory bral i Míra Kváč na midldlu v kategorii M14, jenž na longu skončil šestý.

Svoje první zkušenosti sbíral v kategorii M 14 i Jan Sasko. Oba závody ve vedrech se velmi užil a pobyl si na nich přes 120 minut. Nevzdal je však, ani je nedisknul!!!

Vzdát závody musel jejich trenér Marek Petruš, kterému při middlu zlomil klacek patku přehazovačky a jeho kolo se stalo nefunkční.

MTBO závody navštívila i část rodiny Bartošových. Maru skončila v méně početné kategorii W20 na 6. místě na middlu a na 5. místě na longu. Luděk v kategorii M50 byl na middlu 22. a na longu 21. .  Vojta Bartoš si velmi pochvaloval elitní kategorii M21E a skončil na 33. (middl) a na 29. místě (long).