Závěrečný mapový trénink aneb sedm statečných

MLOK Mariánské Lázně

Poslední letošní mapový trénink proběhl u Ferdinandky, celé dopoledne lilo jako z konve, tak bylo jasné, že dorazí jen ti nejodvážnější…a přesně tak to dopadlo. Sešlo se 7 statečných: Barunka, Laděnka, Nikolas, Mael, Tomas, Miky a Ondra H. Pod střechou kolonády byly položeny tři mapy s vyznačenými kontrolami. V parku u Ferdinandky byl rozmístěno 10 kontrol, ve kterých se skrývalo 8 písmen, dvě kontroly se na své nálezce jen vesele smály, ale krokem k cíli nebyly…

Poté, co stateční oběhli všechny kontroly, zapamatovali si všechna písmenka, začalo luštění … a s malou nápovědou bylo rozšifrováno: RUDOLFKA…a všichni úprkem prk k Rudolfovu prameni, ale smůla, zde poklad nebyl, jen jedna nápověda a pak ještě jedna nápověda a Bára a Daniela …. a pak nastalo hledání a tápání …. nakonec vše dobře dopadlo, byly nalezeny i záchodky i mostek i potok i kámen ……, poklad byl objeven a rozebrán a snad v tuto chvíli je již i sněden.

S vymyšlením a postavením tréninku mi nejvíc pomohla Maruška, moc díky.

Tréninku se dále účastnili a pomáhali nebo radili nebo běhali: Honzík a Pepa, Bára, Daniela, Roman, mihnul se i Honza Sklenář a dorazil i Luděk.

Úspěšná a zábavná OB sezóna 2018 byla tak slavnostně a oficiálně zakončena a už teď se těšíme na další!

Jana

Mohlo by vás také zajímat ...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com