Jak je důležité míti Eriku

Po nedávném úspěchu vánoční hokejové párty s následným posezením v nedaleké Kozlovně došlo na hokej č. 2. Neúnavná a nápady hýřící Erika S. u příležitosti svých narozenin objednala znovu ledovou plochu, a to rovnou na dvě hodiny. A udělala dobře. Tedy s těmi dvěma hodinami.

Odchodu na led předcházelo malé pohoštění v podobě narozeninového dortu (byl výborný) a podával se i přípitek portským vínem. To uvádíme proto, aby si čtenáři z jiných oddílů dovedli alespoň trochu představit, jak si “mloci” žijí.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

“Hokejistů” i prostých bruslařů se sešlo přes třicet! Hráčů od předškolního věku až po veterány bylo přesně dvacet. Počty byly tedy jednoduché: deset na deset. Na ploše byla ale pokaždé jen pětice s brankářem na jedné straně. Hrálo se nepřetržitě hodinu a půl. Chvílemi s tenisákem, chvílemi s opravdickým pukem. To podle toho, co se zrovna nehledalo za mantinelem.

V týmu A samozvaného kapitána Pepy Miloty hráli ještě Tomáš Prinz, Saša Schuster, Viky Székelyová, Miky Prinz, Míra Kváč, Pavel Rieger, Daniela Hermanová, Šimon Klier a Miky Janoch. V týmu B Eriky Székelyové byli Fanda Kováč, Samuel Janoch, Břéťa Milota, Ondřej Rieger, Tonda Klier, Ondřej Herman, Matyáš Klier, Jan Milota a Nikola Prinzová. Co se týká výsledku, o který ale opravdu nešlo, vyhrálo A nad B v poměru 15:8. Nejlepším hráčem byl určitě Miky Janoch.

Necelá dvacítka účastníků pak alespoň na chvíli – někteří i na pár hodin – zakotvila v Kozlovně, kde padaly i návrhy na přeměnu orientačního oddílu na hokejový. Zdali to bude přínos pro hokej a zároveň ztráta pro OB, zatím těžko odhadnout. Možná obojí. Nebo je to vlastně naopak: ztráta pro hokej a přínos pro OB?

Další neorientační akcí se zdá být 14. 3. koncert skupiny Sto zvířat v Klubu Na Rampě. Erika už si to zaznamenala.

Mohlo by vás také zajímat ...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com