MLOK LOB OPEN 2021

Sněhu je spousta, ale pes nám stále zakazuje závodit. Připravili jsme proto na neděli 17.1.2021 dopoledne měřený individuální trénink v lyžařském orientačním běhu. Mapa v měřítku 1:10000, hezky najeté stopy rolbou, k tomu prošlápnuté “tečky”, mráz -11°C a rozmístěných 13 kontrol s krabičkami. To stačilo všem 43 startujícím k hezkému LOBáckému zážitku. Kromě mloků dorazili i borci z Plzně, Nejdku, Ostrova a Chebu a příjemně nám zvýšili konkurenci.

Připravili jsme tři tratě pro 6 kategorií:

  • trať S: 2,2 km, 6 kontrol, 45 m přev.
  • trať M: 3,6 km, 8 kontrol, 60 m přev.
  • trať L: 5,4 km, 13 kontrol, 110 m přev.

Tratě odpovídali cca závodu na krátké trati. Mapy všech tratí jsou ve fotogalerii dole.

Zkracování bylo sice zakázáno, ale je to trénink – tak to neřešme. Každý běžel podle sebe. Někdo sám, někdo s doprovodem. Někdo bruslením, někdo klasikou.

Výsledky s mezičasy a grafy: vysledky-mlok-lob-open-2021-01-17

Výsledky po tratích: vysledky-po-tratich

Postupy nahrávejte nebo zakreslujte na play-map (díky Fíšo): http://play-map.com/event.php?id=481 (budu rád, když svoje postupy nahrajete nebo zakreslíte, abych viděl, jestli tam nějaké volby postupů byly …).

Na focení už nám nezbyl čas a mám jen jednu náhodnou vlastní fotku. Další dvě jsem si stáhnul od nadšeného Hasáka z facebooku. Postupně přidávám další fotky, které mi posíláte. Díky za ně. Máte-li ještě nějaké další slušné záběry, tak mi je prosím pošlete – doplním je do fotogalerie.

Janě a Markovi děkuji za pomoc při roznosu kontrol a pořádání.

Mohlo by vás také zajímat ...

1 příspěvek

  1. Jan Fišák napsal:

    Díky za obdivuhodný kus práce. Trénink s úrovní celostátního žebříčku by nikdo jiný nepostavil. Ještě, že jsou Bartošovi zapálení lobisté. Bez nich bychom si nezalobovali.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com