Na Kamzíku se trénovalo na Ašský štít

Na Kamzíku se ve čtvrtek 27. dubna sešlo letos rekordní počet Mloků. Nyní se co divit, byl to poslední trénink před prestižním nedělním závodem Ašský štít a každý mohl už jen doladit svou dobrou formu.

Bylo připraveno 7 okruhů a jedna bonusová kontrola.

Pro HD14 a starší byly připraveny tři dvoukilometrové okruhy se 2-3 kontrolami s cílem potrénovat běh azimutem s dobrým plánem a jistými body cestou a především s rychlou dohledávkou přes jistý bod. Účastnili se Ondra H., Ondra P., Natálka, Tomas, Miky a Verča, všechny okruhy zvládl oběhnout jen Ondra H.

Pro HD12 byly připraveny dva okruhy se 3 kontrolami, z nichž byla vžda jedna těžká na dohledávku. Dalo se běžet jak azimutem s jistými postupnými body či liniemi, tak obíhat po cestách, každý volil dle svých aktuálních schopností. Účastnili se: Lada, Anička, Nina C., Danča, Lukáš, Tomáš, Martin a Nikolas

Pro nejmladší byly připraveny dvě tratě – jedna lehčí s kontrolami na louce, druhá těžší s dvěma kontrolami na posedech mimo louku a jedna bonusová kontrola. Lucka P. zvládla vše sama! Anička a Majda zvládly luční kontroly samy a s lesními jim pomohli rodiče.

S organizací pomáhali Honza F. a Marek. Trénink postavila a zorganizovala Jana. Podívat se na nás byli Sklenářovi, Raška a Jana F. Ve čtvrtek na Kamzíku bylo opravdu živo a příjemno a dokonce slounečno.

Mohlo by vás také zajímat ...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com