Oblž KRL

Zpráva z Kralovic

Další dva závody Západočeského oblastního žebříčku uspořádali Kralovičtí v Hluboké u Žihle. Sobotní bouřkové, větrné a lijákové počasí vůbec nevyhovovalo našim něžným dívkám, takže ani jedna z nich nedosáhla na vyhlašované umístění.
V kategorii H10 zvítězil Tomas Placek, v H18 byl Fanda 3. Naši adolescenti si v kategoriích H12, 14 dali výkonnostní pauzu. Mladí veteráni se v H45 seřadili v pořadí 2. Luděk, 3. Libor 4. Miloš. Pokud jde o staříky, netřeba je příliš zmiňovat od té doby, co si Fišák nechal pro sebe vytvořit kategorii, takže stačí doběhnout a je to na bednu.

V neděli se za krásného, teplého počasí běžela klasika. Dámy zachraňovala třetím místem v D16 Maruška. Ostatní to přes veškerou snahu dotáhly jen k bramborám. Čtvrté byly: Lucka Fišáková, Hanka, Martina, Jana Sklenářová a kluci Černých.
H10 vyhrál opět slavný Tomas, Fanda byl v H18 druhý. Mladíci v H12, 14 nadále podřimují. Pořadí našich borců v H45 se za třetím Luďkem prohodilo – 4. Libor, 5. Miloš. O stařících platí to co v sobotu, jen jich bylo trochu víc. Fáborky vyhrál Nikolas. Ať žijí mladí Placci.

Velmi oblíbeným členem oddílu se stala Erika Szekélyová, která nás v sobotu i v neděli před startem povznášela vínem.
Mimochodem – desetileté holky to zase neměly úplně lehké – viz obrázek.

Jan Fišák

Mohlo by vás také zajímat ...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com