Olympijský běh 2021 – fotky, výsledky i mezičasy!

Ve středu 8.9. se konal odložený Olympijský běh, tentokrát především za účasti mločích závodníků. Celkově startovalo 34 závodníků. Do kategorie příchozích bylo původně sice přihlášeno cca 15 účastníků, nakonec se však postupně skoro všichni odhlásili. (Startovalo pouze šest nemloků.)

Výsledky: https://mlokml.cz/wp-content/uploads/2021/09/20210908_184908_VyslCelk.pdf

Mezičasy: https://mlokml.cz/wp-content/uploads/2021/09/20210913_113329_VyslMezicasy.pdf

Fotky od Stáni

 

 

Mohlo by vás také zajímat ...

1 příspěvek

  1. Preiby napsal:

    Děkuji Veronice a dalším z organizačního týmu za super závod, pěkně postavená trať (pouze kontrola 4 byla na můj vkus moc do kopce) a gratulace Honzovi Pivcovi k prvnímu místu.

    Co mě ale trochu mrzí a úplně tomu nerozumím, je malej zájem ze strany veřejnosti. Samozřejmě můj pohled je trochu zkreslenej, protože právě na tomto závodě v loňském roce jsem vlastně začal s orienťákem a dokonce chvíli začal trpět utkvělou představou, že by mi to mohlo jít (alespoň do té doby, než jsem se poprvé podíval do lesa :-)). Ale kde jinde, než v parku uprostřed známého prostředí si orienťák vyzkoušet.

    A to v Mariánkách je běžců dost a většinou i ti stydlivější si vyzkouší alespoň SpaRun. Zajímalo by mě, proč to ty lidi nepřitáhne.
    Zrovna městské sprinty bych mohl běhat každej týden, je to intenzivní, zábavné a adrenalinové.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com