Trénink LOBu na Golfu – hodnocení

Ve středu 30.1.2019 byly ideální podmínky pro trénink LOBu na golfu.  Využili jsme mapu z loňského Mistrovství, Luděk mapu trošku upravil a postavil trénink (rozmístil do prostoru stop 9 kontrol) a mapy vytiskl, Vojta během dopoledne vyšlapal nově dokreslené “tečky”, odpoledne jsme s Luďkem roznesli kontroly a kleštičky, Marek se s dětmi rozjezdil (mimo závodní prostor). V 15.30 jsme dětem rozdali mapy a svírací špendlíky a těm, kteří to ještě neznali nebo už zapomněli, jsme vysvětlili “lobáckou”  mapu.

Start byl hromadný a kontroly bylo možné sbírat v libovolném pořadí (systém free order).

Nejprve vystartovaly děti a těsně za nimi dospělí. Za chvilku se všichni míhali po celém prostoru odpaliště.

A jak to celé nakonec dopadlo? Byl to závod tréninkový, šlo o to, seznámit se s mapou, vyzkoušet si to a užít si to. Měřilo se jen na minuty, pořadí jsme zapsali, ale důležité nebylo:

První do cíle dorazil Pepa (24 minut), kousek za ním Břéťa a cca 3 minutky po nich se objevil Miky P. Pak postupně dojížděli: Míra, Tomas, skupinka (Stáňa a Martínek Kváčovi a Honza B.) a Mael, který zapomněl na jednu kontrolu, ale nevzdal to a ještě se pro ni vrátil. Nikolas to také vyzkoušel a orazil 5 kontrol a Leonka Fišáková to také zkusila a objela si 4 kontroly.

Z dospělých si to zkusili a do cíle dorazili: Marek (18), Luděk (19), Bára (22), Hanka B. (24), Stáňa a Verča.

Vojta si to v rámci tréninku také objel a nastavil základní čas 12 minut.

12. února vyrážíme na školní mezinárodní lyžařskoorienťácké závody do Německa, tak to máme teď vyzkoušené.

Do Německa si s sebou nezapomeňte vzít hodinky, systém bude také free order, ale je nutné se do 45 minut vrátit zpět do cíle.

Děkuji všem spolupracujícím i zúčastněným.

Jana

Mohlo by vás také zajímat ...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com