Trénink v Dolním Žandově

Ve středu 20. října se koná mapový trénink v Dolním Žandově. Poběží se na nové mapě v měřítku  1:3000, z čehož vyplývá, že to bude spíše sprintová záležitost. Nicméně špuntovky a normální oblečení jako do lesa nejsou od věci, neboť nějaký ten les také navštívíte.

Na programu jsou dvě tratě: A – cca 1 km s 15 kontrolami a B – cca 1,5 km s 21 kontrolami. Délku bych ale nepodceňoval. Pod deset minut to asi dá málokdo. Ale třeba se pletu. Zapisujte se do tabulky. Zkuste to nejlépe do pondělní půlnoci. Nechtěl bych to tištění map nechávat na poslední chvíli, i když nějaký ten výtisk navíc bude.

Co se týká obtížnosti, tak trať A určitě zvládnou samostatně třeba Maruška Benešová, Laděnka Prinzová, děvčata Povišerovy, Stána Kváčová apod, trať B pak úplně všichni od HD12 výše. Ale nechám na vás, jak si vyberete.

Na kontrolách budou normální závodní lampiony (na stojanech, připíchnuté na strom nebo přivázané k něčemu) a kleštičky s kódy. Z toho vyplývá, že se poběží s papírovými průkazkami. Nastříhané slovní popisy budou na shromaždišti. Tím je nádvoří základní školy v Dolním Žandově. Před školou je nějaké místo na zaparkování. Při příjezdu mějte na paměti, že v tu dobu již bude probíhat na stejných tratích osvětový závod pro místní školáky, tak dávejte pozor. Po vystoupení z auta necourejte v okolí školy, ale odeberte se na nádvoří, odkud pak budete odstartováni. Start i cíl budou před vchodem do nádvoří školy.

Aktuálně nevím, jaká bude ve finále účast Žandovských, kteří začnou vybíhat možná už od 14 hod., takže doba mločího startu je spíše přibližná. Viděl bych to mezi 15,30 a 16,30 hod. V každém případě nejdřív vypustíme místní, aby se třeba za vámi nemohli vozit. Při následném vašem běhání už se budou Žandovští pohybovat po svém závodě volně po areálu, kde mají nějaký další program – pečení buřtů apod., tak se nenechte rozptylovat.

Věřím, že jim ukážete, jak se to má běhat.

Mohlo by vás také zajímat ...

3 příspěvků

  1. Daniela Hermanová napsal:

    Dobrý den,
    nefunguje mi odkaz na tabulku. Můžete to, prosím, zkontrolovat? Děkuji DH

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com