Týden orienťáku pro Ukrajinu

Děje se toho tolik zajímavého sportovního, ale Putin nám vše kazí, takže krásné výkony a výsledky a zážitky z Českého poháru, z Mistrovství republiky i z Akademického Mistrovství světa – z akcí, kterých se účastnili aktivně i Mloci, popíšeme v některém z dalších článků.

Nyní reagujeme na aktuální neuvěřitelnou válečnou situaci a připojujeme se k akci “Týden orienťáku pro Ukrajinu” pořádanou Českým svazem orientačního běhu.

Každý účastník této akce může zaplatit dobrovolný příspěvek na speciální orienťácký účet pro Ukrajinu 214575416/0600. Přispět lze samozřejmé i bez účasti.

Na konci týdne Český svaz orientačních sportů zdvojnásobí nasbíranou částku (aktuálně na to vyčlenil max. 150 tis. Kč) a zašle na speciální účet Velvyslanectví Ukrajiny v Praze na okamžitou pomoc pro obranu Ukrajiny. 

Pro nás tu bude letošní první mapový trénink bez lyží :)!

Budou připraveny tři okruhy:

  • 2 krátké lehké pro děti a začátečníky
  • 1 delší pro pokročilé

Startovat můžete od 15:30 do cca 16:00. Shromaždiště je u Ferdinandky. Stavitelem tratí je Vašek Bartoš.

Dále prosíme o materiální pomoc pro ukrajinské maminky s dětmi, které už dorazily a které ještě  dorazí do Mariánských Lázní. Dle informací Charity a centra Kotec, které budou věci třídit a rozdávat,  je potřeba: hygenické potřeby, drogerie, běžně dostupné léky, oblečení (a obuv) pro děti a ženy, hračky a bonbónky pro děti, aby jim nebylo tak smutno. Vše bude možné nechat v budově Ferdinadky, kterou nám Šviháci otevřou.

Moc nám všem přeju, ať se bojuje už zase jenom ve sportu.

Zapisujte se prosím do tabulky.

J.

 

Mohlo by vás také zajímat ...

1 příspěvek

  1. 5. 3. 2022

    […] Trénink MLOK, 2. března 2022 […]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com