Západočeské soustředění proběhlo v Mariánkách i za účasti Mloků

 

Doba je nelehká, školy se bojí ubytovávat a tak se stalo, že původně plánované soustředění se na poslední chvíli přesunulo k nám do Mariánek. Soustředění se konalo jen v sobotu a neděli 5.-6.9.2020. Celkem se soustřeďka účastnilo asi 80 mladých závodníků ze všech oddílů Západočeské oblasti.

Výpravu 9 mloků (Maruška, Břéťa, Sam, Honzík P., Ondra H., Pepa, Míra, Miky a Honzík B.) vedl Marek, který domluvil i stravování všech účastníků. Pomáhali mu postupně i Žaneta, Honza a Luděk. Trenéři na závěr poděkovali jak za skvělé ubytování a stravu, tak za poskytnuté mapy v hezkých lokalitách a v neposlední řadě i dalším členkám oddílu (Jana, Stáňa K., Radka J., Niky), které přišly nezištně pomoct hlídat kontroly při závěrečných štafetách.

V sobotu se konaly dva tréninky u Nimrodu, nedělní dopolední trénink byl v Jedlové a závěrečné štafety se běžely na mapě Viadukt se startem u Rudolfova pramene. Tréninky byly náročné, mnohdy i hodně dlouhé, ale určitě zajímavé. Účelem soustředění je trénink a tak není na místě hodnotit výkony mloků. Přikládám zde pouze všechny výsledky (vysledky_soustredeni_ML_2020) – z těch vidíte, že se snažili všichni – někomu to šlo lépe, někomu to šlo skoro nejlépe. Už se těším, jak se u mladých mloků natrénované dovednosti projeví ve výsledcích dalších podzimních závodů.

Ostrovští fotili i natáčeli. Fotky i videa, ve kterých se najde nejeden MLOK si můžete prohlédnout zde.

Mohlo by vás také zajímat ...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com